Стильний, сучасний помічник. Щоденник це
Ера сучасних технологій диктує свої правила, постійно нав'язуючи все нові й нові електронні гаджети. Проте звичайний щоденник досі не втратив своєї актуальності. Для одних людей він так і залишився звичайним блокнотом, головне призначення якого — зберігати щоденні записи поточних справ, планів, зустрічей, результатів, досягнень, тобто інформації, яка пов'язана з професійною діяльністю ділової людини.
Звісно, практична функція є головною, але не єдиною. Останнім часом виробники випускають настільки неповторні й круті щоденники, що їх почали розглядати як стильний і трендовий аксесуар.
Види щоденників
Конструкція щоденників доповнюється різноманітними додатковими елементами. Вони виконують практичну функцію та роблять користування блокнотом значно зручнішим. Ви можете купити щоденник, який доповнено:
- закладкою, яка допомагає швидко відкрити нотатник на потрібній сторінці;
- гумовою стрічкою — деталлю, що виконує одразу дві функції: не дає блокноту розкриватися й дає змогу миттєво зорієнтуватися в записах;
- замком, який дозволяє тримати щоденник закритим від сторонніх очей.
Призначення і формат
Вибір щоденника за розміром залежить від подальшого призначення блокноту. В офлайн і онлайн-магазинах можна купити щоденник різних форматів: A4, A4-, A5, A5-, A6, A6-, B5, B6. Найпопулярніші формати:
- A4 — великий розмір, яким зручно користуватися у приміщенні;
- A5 — універсальний формат для роботи та повсякденного життя;
- A6 — маленький щоденник, що можна носити в кишені.
Матеріал обкладинки
Матеріал обкладинки впливає на загальну вартість блокнота. Сьогодні в інтернет-магазинах можна купити щоденник в Україні з таких матеріалів:
- балакрону;
- звичайного й ламінованого картону;
- звичайного вінілу й на паперовій основі;
- натуральної та екошкіри;
- металу;
- тканини;
- шкірозамінника;
- штучної замші;
- PU.
Звісно, картонний, вініловий та паперовий щоденник за ціною значно нижче, ніж модель з натуральної шкіри або замші.
Що всередині
Внутрішнє оформлення та якість паперу моделей відрізняються, тому один щоденник за ціною може відрізнятися від іншого, який на перший погляд має схожий вигляд.
Вартість залежить від:
- кольору паперу — білого, чорного, жовтого, з ефектом зістарення;
- типу лініювання — лінії, клітини, крапки, без лініювання;
- наявності перфорації для відриву.
Дата, потрібно чи ні?
Для ділових людей, які мають звичку планувати робочий графік заздалегідь датовані щоденники — річ першої потреби. Якщо прив'язки до точного часу не потрібні, то можна купити щоденник без датування. Найчастіше другий варіант обирають молодості або творчі люди, які використовують блокноти в повсякденному житті, а не на роботі.
Типи щоденників
В залежності від призначення щоденники поділяються на:
- планінги;
- щотижневики;
- планери;
- настільні;
- на кільцях;
- зі змінним блоком;
- пленер на тиждень.
Вибір типу залежить від принципів планування й особистих уподобань людини. Важлива порада: якщо ви працюєте в офісі, тоді доцільно купити планінг. Його великий розмір і зручна розмітка допоможе максимально ефективно систематизувати робочі записи.
Для кого вибираємо?
Перш ніж замовити щоденник в інтернет-магазині, треба проаналізувати його майбутнього власника. Колір моделі слід обирати з урахуванням статі й віку людини, яка буде нею користуватися. При виборі рекомендуємо дотримуватися наступних правил:
- молодим і зрілим жінкам варто купити щоденник неяскравих стриманих кольорів, в тренді — світлі відтінки;
- юним дівчатам та хлопцям не слід стримувати фантазію: строкатий щоденник недатований може стати головною родзинкою образу;
- чоловікам пасують класичні моделі нейтральних відтінків, тож буде доцільно замовити щоденник темної або світлої стриманої палітри.
Як вибрати щоденник
При виборі щоденника потрібно звернути увагу декілька нюансів. Щоб купити щоденник, який буде приносити максимум користі, враховуйте:
- головне призначення блокноту — від цього параметру залежить відповідний формат і тип;
- стать і вік — дорослі ділові люди воліють купити щоденник для записів стриманих кольорів, молоді та творчі обирають більш яскраві та нестандартні моделі;
- матеріал обкладинки та колір папера — саме вони впливають на остаточну ціну товару;
- наявність датування — недатований щоденник за ціною нижче, ніж датований;
- чи є потреба в додаткових елементах — закладках, гумових стрічках, замках, перфорації для відривання листів, бокових кілець тощо.
Де купити щоденник, стильний та зручний
Інтернет-магазин VV.ua — це місце, де купити щоденник в Україні може будь-який її мешканець. Ми пропонуємо широкий асортимент канцелярської продукції з сертифікатами якості за найдоступнішими цінами. Нашим покупцям доступні регулярні акційні пропозиції, декілька способів оплати, швидка доставка компанією «Нова Пошта» або кур'єром.
Щоб замовити щоденник в офіційному магазині мереж Librarium та «Віват, канцелярія», додавайте потрібний товар у Кошик або телефонуйте за номером 0 800 75-60-09 (безкоштовно для всієї України). Чекаємо на ваші замовлення!
Поширені запитання
⭐ Що краще: щоденник або тижневик?
У щоденниках для кожного календарного дня відведена окрема сторінка. А
тижневики більше нагадують шкільний щоденник з розворотом на тиждень. В ньому зручно планувати та бачити всі завдання на поточному тижні.
⭐ Як гарно запакувати щоденник?
Упакуйте щоденник у спеціальний подарунковий папір або просто покладіть у красивий пакет. Щоб зробити подарунок ще приємнішим, напишіть кілька теплих слів або побажання на листівці та вкладіть у щоденник.
⭐ Для чого потрібен перфорований куток в щоденнику?
Відпрацювали день - відірвали перфорований куток. Це допоможе вам відразу знаходити поточну дату. Інший варіант використання таких куточків - відривати їх на сторінках з важливими позначками, щоб при необхідності їх можна було легко знайти.
⭐ Як привчити себе вести щоденник?
Просто почніть вести щоденник, плануйте розумно і тверезо оцінюйте свої можливості, адже провалені плани можуть демотивувати. Експериментуйте, пробуйте планувати по-різному, щоб підібрати зручний для вас варіант. Відстежуйте свої результати та винагороджуйте себе за виконану роботу, наприклад, походом в кіно або чимось смачненьким, тоді ведення щоденника буде тільки в радість.
⭐ Скільки сторінок у щоденнику?
Кількість сторінок у щоденниках може відрізнятися. Найчастіше зустрічаються щоденники на 320 стор. або 350-352 стор. Підходьте до вибору
датованного щоденника усвідомлено, враховуйте розмір, кількість сторінок, формат, - головне, щоб його легко було носити з собою.
⭐ Як підписати щоденник, який хочеш подарувати колезі?
Написати пару вітальних рядків можна на самому щоденнику (з внутрішньої сторони обкладинки) або ж вкласти в щоденник листівку. Підписуючи щоденник у подарунок колезі згадайте цікавий, веселий або душевний момент, який вас об'єднує. Пишіть побажання від щирого серця, і це обов'язково оцінять!
⭐ Як почати вести щоденник?
Зробіть перший крок - придбайте щоденник, з яким вам буде приємно працювати кожен день - щоденник повинен бути привабливим і зручним для вас. Зробили перший крок? Відмінно, записуйте основні завдання на день, які плануєте зробити, і викреслюйте виконані - все просто!
⭐ Як правильно вести щоденник?
Розпишіть головні цілі на рік і на місяць, сплануйте на тиждень. Викреслюйте виконані завдання і приступайте до нових, заохочуйте себе за виконану роботу, наприклад, походом в кіно або чимось смачненьким. Доповнюйте ведення щоденника цікавинками- стікерами, наклейками, замальовками - головне, щоб вам подобалося!