Такий простий непростий олівець

Найбільший асортимент серед канцелярського приладдя для письма складають звичайні графічні олівці. Вони широко використовуються в усіх галузях виробництва, в школі, в спеціальних і вищих навчальних закладах.

Набір хороших графітних олівців потрібен кожному першокласнику. Олівець повинен бути правильно підібраний за своїм призначенням і ергономікою. У шкільній програмі здебільшого олівці використовуються, звичайно ж, на уроках образотворчого мистецтва. Якщо купляти олівці в наборі, бажано підібрати стрижні з різним ступенем жорсткості.

Як обрати правильний олівець

Окрім зовнішнього оформлення олівця, існують основні параметри, які варто враховувати, щоб підбирати олівець для тих чи інших цілей.

За ступенем жорсткості розрізняють кілька типів графітових олівців – Т (твердий), М (м'який), ТМ (твердо-м'який). Цей параметр важливо враховувати для використання цього інструменту в малюванні, графіці, кресленні та на інших заняттях. Олівці імпортного виробництва можуть мати маркування Н (твердий) і В (м'який), до якої дописують цифри від 2 до 9. Тобто, на найбільш м’якому олівці буде стояти напис «9В».

Ергономічність олівця визначає зручність його використання. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку рекомендується купувати інструменти з тригранним корпусом. Вони добре лягають в руку дитини. Грифель в таких олівцях зазвичай збільшеного розміру і не буде занадто часто ламатися. Це стосується і кольорових олівців.

Олівці механічні

Дуже зручні механічні олівці, які люблять так багато людей. Їх використовують, починаючи з старшої школи. Купити олівці в Києві можна через форму замовлення в нашому інтернет-магазині.

Механічні олівці застосовуються для різних цілей. Вони можуть замінити ручку для письма та олівець для креслення. Стрижні для них купуються окремо. Олівці такого типу мають товсті стержні, на іншому кінці також міститься точилка для грифеля, захищена ковпачком. Корпус у механічного олівця може бути як металевим, так і пластиковим.

Цанговий механічний олівець також використовується для пастельної крейди. Заміна крейди здійснюється так само, як і стержня.

Олівець для офісу

У нашому інтернет-магазині Ви також можете купити олівці для використання в офісі. Вони зроблені спеціально для позначок, необхідних для внутрішніх документів. Олівець має потовщений грифель, розмір якого становить 3,8 мм. Корпус олівця товще, ніж стандартний.

Офісні олівці зроблені в зручних кольорах – червоному і синьому. Також можна придбати універсальний інструмент, що містить грифель в двох кольорах одночасно.

Спеціальні олівці

Крім звичайних олівців, виробники випускають олівці для особливих робіт. Вони дещо відрізняються від стандартного приладдя для письма. Олівець плотницький має особливу форму корпусу у вигляді прямокутника. Грифель в нього прямокутний.

Такий олівець потрібно точити вручну, але він дуже зручний для роботи з деревом, пластиком і металом. Його спеціальний грифель залишає чіткий слід на будь-якій поверхні. Завдяки зручній формі олівець не вислизне з рук навіть в робочих рукавицях.

Олівці

Олівці

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!