Спеціальний папір – те, про що потрібно подбати заздалегідь

До різновидів спеціального паперу відносять чималу кількість номенклатурних позицій, що належать до канцелярських товарів для офісів. Спеціальний папір знаходить своє застосування у низці випадків в умовах домашнього офісу.

Купити спеціальний папір Ви можете через форму замовлення на сайті нашого інтернет-магазину, оформивши доставку по всій Україні. Вже за 1-3 днів Ваше замовлення прибуде за вказаною адресою. Замовлення канцелярських товарів через інтернет-магазин – це просто, швидко і надійно! Обравши товари із запропонованих позицій в потрібному Вам розділі, Ви заощадите свій час і сили.

Різновиди спеціального паперу

На нашому сайті Ви можете підібрати і купити спеціальний папір найрізноманітнішого призначення. До її різновидів відносяться нестандартні аркуші, альбоми, папір для особливих цілей.

Таким чином для офісного використання великим попитом користується копіювальний папір, касові стрічки. Для інженерних робіт і учнів у нас Ви можете придбати спеціальний папір у вигляді кальки, міліметрівки, ватманів великого розміру.

Ватман, міліметрівку і кальку починають використовувати з середньої школи. Також вони купуються для додаткових занять на уроках трудового навчання, для креслення, для різних гуртків.

Папір з водяними знаками або фоновими зображеннями використовується для друку різних документів, грамот, візитних карток і інших цілей. Також можна підібрати готові шаблони дипломів, нагородних аркушів, грамот, подяк в найрізноманітніших оформленнях. Такий вид спеціального паперу знаходить широке застосування під час проведення спортивно-розважальних заходів, державних свят, визначних подій в житті підприємств тощо.

Самоклеючі етикетки

Це особливий вид спеціального паперу, аналогів якої раніше не було. Папір, що клеїться самостійно, – це аркуші, частіше формату А4, які можна використовувати в лазерних і струменевих принтерах. Особливе покриття і технологія виготовлення цього паперу дозволяють друкувати на ній, навіть в домашніх умовах, різну інформацію для споживача або для звітів. Папір, проходячи крізь принтер, не замнеться і не розклеїться.

Існують різні варіанти паперу такого типу. Головним чином вони відрізняються між собою розмірами і розташуванням на аркуші формату А4 готових наклейок.

Найпростіший варіант не містить розділових смуг. Друкуючи на ньому наклейки, можна варіювати їх ширину і висоту в спеціально призначеній програмі на комп'ютері. Існують такі основні розміри етикеток, які можуть розташовуватися на аркуші формату А4: - 1 шт. – 210 х 297 мм; - 2 шт. – 210 х 148 мм; - 4 шт. – 105 х 148 мм; - 8 шт. – 105 х 75 мм; - 14 шт. – 105 х 42,4 мм; - 16 шт. – 105 х 35 мм і 52,5 х 74 мм; - 24 шт. – 70 х 37 мм; - 32 шт. – 52,5 х 37 мм; - 40 шт. – 52,5 х 29,7 мм; - 65 шт. – 38 х 2,2 мм.

Залежно від потреби, яка визначає необхідну кількість спеціальних етикеток і їхній розмір, підбирається потрібний папір з готовими розділовими смугами.

Використання етикеток – популярний вид позначення товарів при невеликих об’ємах виробництва, адресації кореспонденції та інших періодичних видів маркування.

Спеціальний папір

Спеціальний папір

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!