З наборами для дитячої творчості Ваша дитина не буде нудьгувати!

У нашому інтернет-магазині представлено великий вибір наборів для дитячої творчості, які можна придбати з доставкою по Києву і всій Україні. Асортимент продукції для розвитку дітей влаштований таким чином, що для будь-якої вікової групи можна підібрати найкращі товари для творчості та хобі.

Набори для дитячої творчості можна купити також окремо для дівчаток і хлопчиків. Вони відрізняються тематичними малюнками, підбором картинок, кольоровою гамою.

Універсальні набори для дитячої творчості – це пластична маса і різні фарби. В цілому всі комплекти розраховані на дітей старше 4-5 років.

Вигадливі гравюри

Дитячі гравюри – сучасний винахід для дозвілля і розваги дітей. Вони також сприяють розвитку творчих навичок і образного мислення у дитини. У комплекті з гравюрою йде спеціальна ручка-гравер. Принцип гри полягає в стиранні верхніх однотонних шарів по контуру. В процесі цього під ними з’являється мальовнича і яскрава тематична картинка.

Всі гравюри виготовлені за мотивами улюблених мультфільмів і дитячих коміксів, містять зображення їх популярних героїв. Готовий шедевр дитина може повісити на стінку. Вона неодмінно буде пишатися результатом своєї праці. Набори тематично поділяються на набори для дівчаток і хлопчиків.

Полотна з контуром

Ці набори для дитячої творчості включають в себе кілька елементів: полотно з контуром для малювання, м'який пензлик, палітру для змішування і акрилові фарби. Вони також тематично поділяються для дітей різної статі за змістом зображеної картинки.

Використовуючи акрилові фарби, дитина зафарбовує на полотні деталі малюнка, керуючись контуром зображення. Завдяки використанню саме акрилових фарб малюнок не буде кришитися, відшаровуватися і тріскатися. Дитина обов’язково буде пишатися готовою картиною. Оскільки фарби не вигоряють на сонці, її можна не тільки зберігати серед малюнків, а й повісити на стіну.

Акрилові та вітражні фарби в асортименті також можна окремо купити в нашому інтернет-магазині.

Веселі набори пластичної маси

Набори маси для ліплення фігур відмінно сприяють розвитку моторики і образного мислення у дітей різного віку. Створюючи з пластичної маси іграшки власними руками, діти потім зможуть використовувати їх в своїх іграх, показувати і дарувати одноліткам. Застигла маса не втрачає форму, яку їй надали, і міцно тримається. В результаті, дитина не тільки ліпить улюблених героїв своїми руками, а й отримує повноцінну іграшку.

Всі набори пластичної маси комплектуються інструментами або формами для ліплення, завдяки яким дитина без особливих зусиль зможе зробити іграшку, яка їй сподобається. Кількість інструментів, як правило, відповідає кількості кольорів в наборі – від 3-х штук.

Ці набори прекрасно підходять і для хлопчиків, і для дівчаток, а також можуть стати подарунком для дитини.

Набори для дитячої творчості

Набори для дитячої творчості

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 6 7 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!