Кольорова крейда – це задоволення і розвага для будь-якої дитини!

Кожен з нас в дитинстві, навіть якщо не дуже захоплювався образотворчим мистецтвом, пробував створювати свої перші малюнки на асфальті. Для цього ми могли використовувати кольорову крейду і шматки битої цегли. Перевага, звичайно ж, завжди віддавалася кольоровій крейді, тому що з її допомогою малюнки виходили більш яскравими і насиченими, а малювати нею було набагато зручніше.

Кольорова крейда завжди мала велику популярність серед дітей для проведення часу поза стінами будинку. Вона дозволяє малювати не тільки на асфальті, а й на інших поверхнях, наприклад, на стінах і спеціально пристосованих для цього конструкціях – шкільних дошках. Купити кольорову крейду, призначену для різного використання, можна на сайті нашого інтернет-магазину, замовивши доставку за потрібною Вам адресою.

Як обрати кольорову крейду для дитини

Якщо Ви вирішили підібрати і купити кольорову крейду для творчості Вашого малюка, зверніть увагу на великий асортимент цієї продукції, що представлений у нас. Ми можемо запропонувати різні набори кольорової і білої крейди, олійної пастелі, воскової крейди і багато іншого для дитячого дозвілля і творчості.

Комплекти складаються з крейди, мають різну кольорову гаму від 6 кольорів для того, щоб дитині було цікаво ними малювати. Набори з 12 і більше кольорів також зручні і приємні у використанні, тому що дозволяють створювати більш різноманітні малюнки як на асфальті, так і на дошці. Це прекрасна покупка для розвитку творчих навичок дитини і здібностей до образотворчого мистецтва.

Олійна пастель, яку можна також купити в нашому магазині, містить набори з крейди різних кольорів, призначених для малювання на папері та картоні. Завдяки спеціальному складу слід від крейди добре лягає на папір та виходить яскравим і насиченим.

Воскова крейда також є одним із найулюбленіших дитячих інструментів для малювання. Їх можна купувати в подарунок і для особистого використання. Крейда абсолютно безпечна для використання дітьми, оскільки вона містить виключно натуральні компоненти. Велика кількість кольорів, які знаходяться в наборах воскової крейди, дозволяють дітям ще яскравіше проявити свої творчі здібності.

Який би вид інструменту для малювання Ви не підібрали для дитини в нашому магазині, Ви зможете порадувати її яскравою і барвистою упаковкою, обравши малюнок на ній згідно з вподобаннями малюка. Це можуть бути герої улюблених мультфільмів, казкові персонажі, машинки, ляльки, роботи, зображення тварин і багато іншого. Це буде справжнім подарунком для дитини!

Підбираючи кольорову крейду, керуйтеся деякими вимогами, які потрібні для її комфортного використання. Для дитячої руки краще купувати дрібну крейду зі зручною формою для тримання. Дитині набагато зручніше малювати крейдою, зробленою в формі брусків. Також краще не купувати занадто дешеву крейду, оскільки вона може швидко кришитися і мазати руки. Крейда повинна бути добре профарбованою не тільки зовні, але і зсередини.

Кольорова крейда

Кольорова крейда

Сортувати:
Показувати по:
1 2
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!