Зручно і практично!

Портфелі пластикові – це чудовий органайзер для перенесення паперів та документів різного формату. Спочатку папка-портфель була популярною тільки серед ділових людей, які використовували їх для організації документів та їхнього транспортування. Згодом виробники канцелярських товарів налагодили продукцію товарів і для дітей.

У нашому інтернет-магазині представлено портфелі пластикові, які стануть прекрасним помічником для дорослих і дітей. З ними транспортування як ділових паперів, так і предметів для дитячої творчості буде дуже зручним.

Папка-портфель для дітей

Дитячий портфель із пластику за структурою нагадує дорослий. Він настільки ж міцний і зручний у використанні. Матеріалом для портфеля служить щільний пластик, стійкий до перепаду температур. З ним дитина зможе ходити на заняття в будь-яку погоду за різних температур повітря. Портфель не трісне на холоді, а також не деформується в спеку. Щільність пластику, що використовується, становить від 600 мкм.

Портфель має барвисту тканинну окантовку, що захищає дитину від травм. Зручні і міцні ручки комфортні у використанні і не зашкодять пальцям. Вироби мають два типи ручок для носіння. Це – ручки, захищені округленим пластиковим ободком, вирізані в поверхні портфеля. Другий варіант – ручки, зроблені з матерії. Вони надійно прикріплені до виробу в декількох місцях.

Дитячі папки-портфелі бувають з двома видами застібки – липучка і блискавка. Обидві – зручні в експлуатації.

Дитячі пластикові портфелі мають барвисте забарвлення. Яскравий малюнок і зображення улюблених героїв будуть тішити дитину при використанні виробу. За забарвленням і тематикою малюнка в нашому магазині можна підібрати портфелі окремо для дівчаток і хлопчиків. Вони придатні до використання з 6 років.

Портфелі дитячі виробляються з нетоксичних матеріалів, відповідають міжнародним сертифікатам якості та екологічності. Вироби безпечні в експлуатації.

Пластикові папки-портфелі з ручками випускаються в двох форматах – А4 і А3+. Розмір А4 призначений для зошитів, альбомів для малювання і канцелярського приладдя. Формат А3+ чудово підійде Вашій дитині, якщо вона займається в гуртку образотворчого мистецтва. Окрім фарб і пензлів, в нього чудово поміститься альбом з аркушами ватману А3, які використовують юні художники.

Пластикові портфелі для дорослих

Папки з ручками для перенесення документів популярні не лише серед ділових людей, а також користуються попитом у учнів старших класів та студентів. Вони місткі, міцні і надійні. Як правило, портфель має 4 відділення і додаткові кишеньки на блискавці. Дно зміцнюється спеціальною прогумованою вставкою для посилення.

Товщина пластика для дорослих виробів більша, ніж для дитячих. Вона становить від 950 мкм. Тканинні ручки мають спеціальні накладки для комфортного перенесення. Портфелі оснащені якісною фурнітурою, яка призначена для довгострокового використання виробу.

Окрім відділень, всередині папки Ви також побачите інші кишеньки для кредитних карт та приладдя для письма.

Пластикові портфелі

Пластикові портфелі

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!