З папками зошити завжди будуть в порядку!

Папка для зошитів

Шкільні папки призначені для носіння зошитів і канцелярського приладдя на заняття. Їх можна використовувати і дорослим для роботи, підібравши нейтральний малюнок. Жорсткий картон папки не дозволить зошиту і щоденнику пом'ятися або деформуватися. Папка для зошитів збереже в порядку куточки і обкладинки.

Стандартна папка для зошитів має розмір формату В6. Він відповідає розміру тонких і звичайних шкільних зошитів і щоденників. Вміст, що підходить за форматом, буде щільно поміщатися в папку і не буде заминатися. Товщина виробу становить 3 см. Цього цілком достатньо для шкільного використання.

Щільний картон, з якого виготовлене приладдя, покритий ламінованою плівкою. Вона не промокне, якщо на неї потраплять краплі води. Для зацікавлення дитини приналежності для молодших школярів випускаються з барвистими картинками на обкладинці. Для дівчаток це – ляльки, тварини. Для хлопчиків – машинки і трансформери. Барвиста папка буде виділяти дитину серед інших дітей, і радувати її кожен день. Купити такі папки можна, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Це швидко, просто і доступно навіть для дитини.

Зверху і знизу шкільні папки закриті паперовими язичками. Позначки для згинання на них дозволяють регулювати товщину папки залежно від її наповнення. Така конструкція виробу не дозволить навіть ластику або ручці випасти з папки, якщо дитина їх туди покладе.

Надійна резинка, закріплена на металеві скоби, утримає папку від розкриття. З нею папку можна переносити не тільки в рюкзаку або сумці, а й в руках.

Особливості папки

Папка для зошитів служить не лише зручним органайзером, а й бере участь у процесі навчання. На внутрішній частині папок розміщено таблицю з клітинками, в яких можна записувати розклад уроків. Це дуже зручно. Збираючи вдома зошити в папку, школяр буде бачити, які предмети потрібно взяти з собою. У школі, дивлячись на розклад уроків на стінці папки, дуже зручно діставати з неї зошити на наступне заняття.

Всередині виробу також надруковано таблиця множення і співвідношення величин розміру, маси, об'єму тощо. Це зручно для запам'ятовування і повторення.

Папка для праць

Шкільні органайзери для праць виконані так само якісно, як і папки для зошитів. Вони мають більший формат, розміру А4, оскільки повинні бути більш місткими.

Пластикові папки

Альтернативою картонній папці може стати більш дешевий пластиковий варіант. Вони також продаються в розмірах формату В6 і А4 і досить місткі. Для захисту вона закривається на «блискавку». Прозорість папки дозволяє бачити її вміст і швидше зорієнтуватися, коли потрібно щось дістати. Виріб відкривається на 180 градусів і не боїться вологи.

Папки такого типу чудово підходять для школярів, студентів і використовуються в офісах. Об’єм прозорої папки дозволяє покласти туди необхідні предмети для письма, папір, картон, клей, ножиці, кольорові олівці і фарби.

Шкільні папки

Шкільні папки

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!