Акрилові фарби — це наймолодший і один із найпопулярніших видів матеріалів, які використовуються сьогодні в живопису, розписі і декорі.

Акрилові фарби: особливості та характеристики

У кожного художника є своя улюблена техніка малювання і свої улюблені матеріали. Хтось вважає за краще працювати з олією, хтось з темперою, а комусь більше до душі акрилові фарби, знайти які в таких мегаполісах, як Київ, не складе ніяких труднощів. Чим же вони відрізняються від інших?

Акрилові фарби (Україна) мають такі відмінні риси:

 • швидко сохнуть, утворюючи на поверхні еластичну плівку;
 • дають дуже насичені, правильні кольори;
 • просто і красиво змішуються на шарах фарби;
 • легко і швидко розчиняються у воді;
 • мають високий ступінь перекриття кольору;
 • дуже прості у використанні;
 • стійкі до високих температур, вологості, впливу сонячного світла;
 • міцно тримаються на різних поверхнях: на папері, дереві, металі тощо;
 • екологічні і безпечні, в них відсутній різкий запах.

Купити акрилові фарби в Києві сьогодні можна в багатьох художніх і канцелярських магазинах, в тому числі і в онлайн-магазині “Віват, Канцелярія!&Rdquo;. У продажу акрилові фарби відрізняються за цінами. Є більш бюджетні варіанти, і є більш дорогі. Різниця в складі. Ті, що дорожче, як правило, виготовляються з натуральних компонентів, вони більш комфортні у використанні і дають більш природні кольори.

Працюючи з цим матеріалом, варто дотримуватися таких правил:

 • Не видавлювати за один раз багато матеріалу.
 • Використовувати спеціальну окрему ємність для змішування кольорів.
 • Очищати краї тари і закривати її після закінчення роботи.
 • Завжди після роботи пензлика необхідно мити і сушити.

Купити акрилову фарбу можна не тільки для особистого користування, але також на подарунок творчій людині або дитині, яка любить малювати. Однак в цьому випадку важливо вибирати найякісніші гіпоалергенні варіанти від перевірених виробників, оскільки у дітей може бути підвищена чутливість до окремих компонентів матеріалу. У нас ви можете придбати сертифіковані матеріали, які не викликають алергію.

Завдяки онлайн-сервісу і оперативній доставці в нашому магазині ви можете купити акрилові фарби не тільки в Києві, а й в будь-якому іншому місті України.

Художня акрилова фарба: вибір в магазині VV.ua

Інтернет-магазин “Віват, Канцелярія!” пропонує всім своїм покупцям величезний вибір якісних і доступних товарів для творчості. У нас можна купити фарбу акрилову для декорування в різних ємностях, різних об’ємах і найрізноманітніших кольорів. У каталозі продукції ви знайдете гуаш, олію, розчинники і сповільнювачі висихання та інші товари для творчості.

Як вибрати і купити акрилові фарби? Робити це слід виходячи із завдань, які стоять перед вами. Наприклад, для декорування підійдуть бюджетні варіанти, а ось для живопису слід віддати перевагу хорошому акрилу від відомих торгових марок (Майстер Клас, Ладога — виробництво Україна).

Перед тим, як купити акрилові фарби, ви можете дізнатися всю необхідну інформацію про товар, прочитавши детальний опис або зателефонувавши нашому менеджеру і поставивши йому ваші запитання.

Покупка в онлайн-магазині VV.ua — це отримання відмінної продукції за доступною ціною і бездоганний сервіс! Потрібних і приємних вам покупок!

Акрилові фарби

Акрилові фарби

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!