Папка, як засіб для створення порядку в документах

У нашому інтернет-магазині можна придбати папки для документів найрізноманітнішого призначення, формату та зовнішнього вигляду. Великий асортимент папок для учнів буде корисним для підготовки дитини до занять в школі.

Папки картонні

Папка для паперів, зроблена з щільного картону, буде зручна для систематизації документів і різних паперів в офісній роботі. Барвисті вироби для дітей можуть також використовуватися дошкільнятами для створення порядку на столі. У них зручно складати дитячі малюнки і канцелярське приладдя.

Щоб купити папку для документів, краще обрати вироби з щільного картону. Завдяки чудовій якості сировини їхній термін використання досить довговічний, а ціна цілком лояльна.

Папки пластикові

Якщо купувати папку для паперів, які необхідно часто використовувати, можна обрати недорогі папки на кнопці із пластику. Вироби формату А4 і В5+ дозволяють, окрім документів, переносити також необхідні друкарські інструменти: ручку, олівець. Часто ці папки використовують і для домашнього зберігання важливих паперів.

Для синхронізації документів на робочому столі дуже зручно використовувати пластикові куточки, папки-швидкозшивачі з планками і для файлів. Їх також використовують для короткострокового архівування паперів. Багато швидкозшивачів вже укомплектовано файлами в кількості до 20 штук. Причому кожна з папок також може підшиватися в загальну папку ще більшого розміру.

Папки шкільні

Одними з найпопулярніших канцтоварів є шкільні папки. Вони зроблені з товстого картону з ламінуванням. Виріб оснащений захисною резинкою, яка захищає папку від відкривання.

Жорстка структура дозволяє зберігати в порядку шкільні зошити і альбоми, не боючись, що вони помнуться в рюкзаку або портфелі. Зовнішній вигляд шкільних папок дуже подобається дітям дошкільного та молодшого шкільного віку завдяки яскравим малюнкам, що зображують улюблених персонажів.

Портфелі пластикові

Папка-портфель – одне з універсальних засобів для перенесення документів. Сучасні вироби зручні для дітей і дорослих. Висока якість матеріалу дозволяє використовувати їх при різних температурах. Зручні А+ і А4 формати використовуються не лише для паперів, а й для великих ватманів для малювання і креслення. Дитячий пластиковий портфель – ідеальна покупка для юного художника, що додає його заняттям серйозності та діловитості.

Реєстратори

Папка-реєстратор – невід'ємний компонент кожного офісу. Вони оснащені якісною системою кріплення і товстою картонною обкладинкою (2,2 мм). Металева окантовка країв папки значно подовжує термін її служби і запобігає деформації картону від постійного використання. На торці реєстратора є металеве кільце для зручного тримання папки.

Стандартна ширина реєстраторів – 5 см і 7,5 см. Це – оптимальний розмір для зберігання паперів. Одностороннє РР-покриття перешкоджає забрудненню зовнішньої обкладинки. Торець виробу містить пластикове віконце зі змінним індексом.

Папки та системи архівації

Папки та системи архівації

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!