Зручний органайзер для важливих візиток!

Візитниці увійшли в наше життя з появою банківських карт, особистих карток, пластикових посвідчень, дисконтних карт. Всім цим необхідним атрибутам сучасного світу необхідне дбайливе і акуратне зберігання. Без сучасної візитниці вже важко уявити життя ділової людини.

При купівлі візитниці Ви отримаєте акуратний органайзер для ваших особистих або інших візиток. Сучасна промисловість випускає великий асортимент цих аксесуарів для індивідуального використання. Купити візитницю в Києві для себе або в якості подарунка Ви можете в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється від 1-го до 3-х робочих днів, безпосередньо від дати замовлення.

Жіночі візитниці – особливий аксесуар, який повинен підкреслювати статус власниці. Як правило, вони мають привабливий зовнішній вигляд і зроблені в пастельних або яскравих кольорах. Нерідко жіночі візитниці прикрашені малюнком, позолотою або напів дорогоцінним камінням.

Чоловічі візитниці зазвичай більш стримані за дизайном і виготовляються в темних тонах з натуральної шкіри, а також з металу.

Види візитниць

  1. Візитниця для власних карток. Вона схожа на звичайний гаманець, але має тільки одне відділення. Зручна для носіння з собою.
  2. Візитниця для чужих карток. Вона забезпечена великою кількістю кишень. Призначена для носіння з собою. Кількість вільних осередків зазвичай від 10 до 60.
  3. Візитниця комбінована. Цей зручний аксесуар поєднує в собі візитницю для своїх та інших карток.
  4. Настільна або офісна візитниця. Аксесуар для загального використання в офісі або кабінеті керівника. Має безліч варіантів виконання і велику кількість відділень. Може бути зроблена з пластику, шкіри, штучної шкіри, дерева, металу. Повинна поєднуватися з іншими аксесуарами на столі керівника.

Як підібрати візитницю для себе

До покупки візитниці потрібно ставитися так само уважно, як і до вибору інших аксесуарів для особистого використання. Переносна візитниця для власних карток може вміщувати від 10 штук. Це потрібно пам'ятати на випадок участі в масштабних заходах або на зустрічах. Підбирайте візитницю необхідного об’єму заздалегідь.

Оскільки візитниця вважається важливим аксесуаром для ділової людини, обираючи її, дотримуйтеся поєднання з іншими аксесуарами. Це можуть бути портмоне, чохол для окулярів і ручки, ключниця. Якщо не вдасться придбати це з однієї колекції, то необхідно, щоб вони були виконані з одного матеріалу і знаходилися в одній колірній гамі.

Візитниця – це не та річ, на якій можна і потрібно економити. У ділових колах завжди звертають увагу на якість і вартість візитниць.

Якщо Вам більше до душі візитниці з металу, не забувайте, що вони вимагають постійного очищення від слідів пальців і можуть дряпатися. Такий виріб вимагає обережного ставлення або додаткового чохла. Але металеві візитниці виглядають досить привабливо самі по собі.

Бокси для візиток з алюмінію легкі і міцні. Але вони швидко дряпаються. Вироби з хрому і паладію мають гарний блиск, але досить мазкі. Нікелеві бокси більш міцні і надійні у використанні.

Візитниці

Візитниці

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!