Те, на чому не варто економити!

Папки-реєстратори – одна з товарних позицій, представлених в категорії «папки і файли» нашого інтернет-магазину. Це широко використовуване в офісах приладдя, яке призначено для довгострокової архівації та зберігання документів різного типу.

Якщо Вам необхідно впорядкувати і забезпечити доступ до паперів, файлів, картотек та різних видів складових документообігу, – потрібно купити папки-реєстратори. Вони призначені для використання протягом тривалого часу, тому виробляються з матеріалів високого класу і мають чудові технічні характеристики.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити папки-реєстратори різного формату, розміру, кольорів і виробників. Товар, представлений у нас, має високі оцінки користувачів і відмінну якість виконання. Це досягається завдяки нашій співпраці з провідними виробниками канцелярської продукції України та інших країн.

Як обрати хорошу папку-реєстратор

Підбираючи папку-реєстратор, визначитеся з напрямом її використання. Від цього буде залежати розмір самого виробу. Для великої кількості документів однієї спрямованості варто купувати папку з шириною корінця не менше 7,5 см. Завдяки своїй місткості вона буде зручним сховищем для Ваших документів.

Для паперів різної спрямованості краще придбати декілька папок-реєстраторів, можливо в різних кольорах, щоб їх легко можна було відрізняти одну від одної.

Зручна папка, призначена для довготривалого використання, повинна бути оснащена металевими куточками по краях. Це вбереже її краї від стирання при постійній експлуатації. Також вона матиме зручне металеве кільце на передній частині, завдяки якому папку зручно діставати.

Папки хорошої якості завжди мають додаткові пластикові вкладиші на тильній частині, які мають змінні індекси з паперу. При використанні індексів, Ви легко зможете замінити його іншим аркушем паперу або картону такого ж розміру.

Для того, щоб папка довго не втрачала свій зовнішній вигляд, вона повинна мати ламіноване або РР-покриття з лицьового боку. Тоді вона не буде припадати пилом, мати сліди пальців на поверхні і псуватися зовні.

Внутрішній механізм папки

Від якості виконання внутрішнього механізму утримання аркушів також значно залежить термін використання папки і зручність архівації документів. Якщо Ви купуєте папки в магазині, особисто переконайтеся в надійності внутрішньої пружини. Купуючи товар через інтернет-магазин, не зупиняйтеся на найдешевших виробах.

Папки нестандартного формату

Папки-реєстратори звичайного формату мають горизонтальне розташування і розмір А4. Окрім цих основних видів, також використовуються папки з горизонтальним розміщенням сторінок, а також з кільцевим механізмом кріплення документів.

Папки альбомної орієнтації найчастіше використовуються в банківських структурах для зберігання різних звітів невеликого розміру. Вони мають невелику висоту, але стандартні по ширині.

Папки-реєстратори (сегрегатори)

Папки-реєстратори (сегрегатори)

Сортувати:
Показувати по:
1 2
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!