Найкращий асортимент фарб для малювання тільки в нашому магазині!

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати будь-яку продукцію, яка потрібна Вам для того, щоб реалізувати творчі здібності і підтримувати Ваше хобі. Ми пропонуємо товари тільки найкращих виробників з України і з далеких та ближніх країн. Кожен продукт проходить обов'язкову сертифікацію і відповідає міжнародним стандартам.

Безпека товарів, які Ви можете купити у нас, підтверджена сертифікатами і може використовуватися дітьми, починаючи з найменшого віку. До численної категорії товарів, представлених в розділі «все для творчості та хобі» відноситься асортиментний ряд різних фарб.

Фарби, після замовлення яких Ви залишитеся задоволені якістю і лояльною вартістю, представлені у великій кількості різновидів, кольорових гам і наборів. У нас можна купити фарби для малювання як для використання дітьми, так і фарби для професійних художників.

Усе найкраще для дітей

Якщо вам необхідно купити фарби для підготовки дитини до школи, зупиніть свій вибір на позиціях, спеціалізованих для дітей. Такі товари Ви зможете знайти в кожному розділі фарб.

Дитячі фарби для малювання випускаються в зручних кольорових упаковках, які неодмінно їм сподобаються і будуть з радістю використовуватися. На коробках з фарбами для дітей шкільного та молодшого шкільного віку зображені різні герої популярних мультфільмів, казок, роботи та смішні тварини. Обираючи дитячі товари з малюнком на певну тематику, постарайтеся врахувати смаки дитини. Оберіть саме такі фарби, які будуть нагадувати школяреві про улюблених героїв.

Спеціальні дитячі фарби для малювання

Окремою дитячої категорією є фарби для обличчя і пальчикові фарби. Ці товари використовуються для різноманітного дозвілля і веселого проведення часу. Вони також випускаються в барвистих блістерах і коробках, привертаючи увагу наймолодших користувачів.

Пальчикові фарби, як правило, – перший вид фарб, які купляють для дитини ще до того, як вона навчиться малювати олівцем або фломастерами. Вони використовуються для малювання руками на будь-якій поверхні. Фарби цього типу безпечні навіть для найменших, вони легко змиваються і не залишають видимих слідів.

Фарби для обличчя широко використовуються при проведенні дитячих свят, як додатковий засіб для розваги дітей. Завдяки легкій текстурі наносити фарби можуть як самі діти, так і їхні батьки або аніматори.

У категорії акварельних і гуашевих фарб можна підібрати дитячі набори, які випускаються невеликими об’ємами для початкового використання. Якщо дитина тільки вчиться малювати і пізнавати прекрасний світ художньої творчості, то їй цілком достатньо буде малих комплектів фарб з мінімальним набором кольорів.

Згодом для уроків образотворчого мистецтва або занять в спеціальних студіях і гуртках можна буде купити фарби для дитини в максимальній комплектації або для професійного використання.

Фарби для малювання

Фарби для малювання

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!