Мастихін – це інструмент для малювання, який виглядає як сталева лопатка з дерев'яною ручкою. Таке приладдя використовується переважно в олійному живописі (рідше – в акварельному та акриловому). Воно дозволяє створювати рельєфні мазки, видаляти зайву фарбу, змішувати відтінки. Купити мастихіни з доставкою по Україні ви зможете на VV.ua

Навіщо мені потрібен мастихін?

Лопатки з нержавіючої сталі є досить поширеними інструментами в сучасному живописі. Пояснення цьому досить просте – можливість створення зображення з ефектом 3D. Лопатка може бути використана для:

  • Покриття полотна об'ємною кількістю фарби (з якої пізніше буде проведено роботу пензлем);
  • Написання картин в трафаретній техніці;
  • Досягнення максимально точної фактури піску, дерева, вовни та інших природних матеріалів;
  • Створення натюрмортів.

У порівнянні зі звичайними кистями у мастихінів є вагома перевага – практичність. Такі інструменти зберігають свої первісні якості протягом тривалішого часу. Більш того, вони не мають потреби в очищенні своєї поверхні хімічними засобами – барвники швидко змиваються навіть звичайною водою.

Як мені обрати лопатку для малювання?

Наш інтернет-магазин пропонує мастихіни в широкому асортименті. У нас ви знайдете шпателі для малювання довжиною від 20 до 100 мм таких брендів, як D.K. Art & amp; Craft, ROSA Gallery, Сонет і не тільки. При виборі лопаток слід враховувати специфіку передбачуваної роботи, особливості бажаного зображення і власні навички.

Творцям-початківцям рекомендується віддавати перевагу стандартному набору лопаток: витягнутому з загостреним кінчиком мастихін і шпателю з фігурним скосом. Такі універсальні інструменти допоможуть вам оцінити техніку і зрозуміти, підходить вона вам чи ні. Більш досвідченим художникам можна сміливо обирати лопатки конкретної форми: вузькі – для нанесення тонких ліній, прямокутні – для рівномірного розподілу фарби, довгі леза – для втирання пігменту в полотно, фігурні (віялові) – для точної передачі кольорів.

Чому слід замовляти на VV?

VV.ua – це сайт, де ви зможете купити мастихін, який вам потрібен, на найвигідніших в Україні умовах. У нашому каталозі ви знайдете продукцію одразу двох магазинів: LIBRARIUM і «Віват, канцелярія!». Пряма співпраця з даними ритейлерами дозволяє нам:

  • Гарантувати якість реалізованої продукції (всі мастихіни мають сертифікат якості);
  • Встановлювати кращу вартість продукції (при цьому кінцева ціна мастихіну регулярно знижується завдяки акціям);
  • Швидко доставляти замовлення (у нас ви можете купити лопатку мастихін з доставкою до Харкова, Вінниці, Києва і не тільки, межі доставки – вся Україна).

Якщо у вас немає часу на очікування прибуття замовлення, скористайтеся послугами кур'єра. Крім цього, ви можете купити мастихін через VV.ua і забрати свою покупку самостійно в Києві з офісу нашого магазину. Ми пропонуємо кожному покупцеві максимально вигідні та зручні умови співпраці!

Мастихіни

Мастихіни

Сортувати:
Показувати по:
1 2
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!