Мастіхін — це інструмент для малювання, що є сталевою лопаткою з дерев'яною ручкою. Таке пристосування використовується переважно в олійному живописі (рідше – в акварельному та акриловому), а також у рельєфному живописі мастихіном. Воно дозволяє створювати рельєфні мазки, видаляти зайву фарбу, змішувати відтінки. Купити мастихіни з доставкою по Україні ви зможете на VV.ua. В асортименті магазину представлені мастихіни для барельєфу, набори мастихінів та багато іншого.

НАВІЩО МЕНІ ПОТРІБНИЙ МАСТИХІН?

Лопатки з нержавіючої сталі є досить поширеними інструментами у сучасному живописі. Пояснення цього досить просте — можливість створення зображення з 3D ефектом. Лопатка може бути використана для:

  • Покриття полотна об'ємною кількістю фарби (з якою пізніше буде проведена робота пензлем);
  • Написання картин у трафаретній техніці;
  • Досягнення максимально точної фактури піску, дерева, вовни та інших природних матеріалів;
  • Створення натюрмортів.

У порівнянні зі звичайними кистями мастихіни мають вагому перевагу — практичність. Такі інструменти зберігають свої початкові якості протягом більш тривалого часу. Більше того, вони не потребують очищення своєї поверхні хімічними засобами — барвники швидко змиваються навіть звичайною водою.

Як правило, мастихін використовується не тільки для олійного живопису, але й для роботи з такими матеріалами, як акрил, пастель та вугілля. Мастихін для акрилу, для пастелі та для вугілля також доступні для покупки в нашому магазині.

ЯК МЕНІ ВИБРАТИ ЛОПАТКУ ДЛЯ МАЛЮВАННЯ?

Наш інтернет магазин пропонує мастихіни для художників у широкому асортименті. У нас ви знайдете шпателі для малювання довжиною від 20 до 100 мм таких брендів як: D.K. Art & Craft, ROSA Gallery, Сонет і не лише. При виборі лопаток слід враховувати специфіку передбачуваної роботи, особливості бажаного зображення та власні навички.

Початківцям творцям прекрасного рекомендується віддавати перевагу стандартному набору лопаток: витягнутий із загостреним кінцевиком мастихін і шпатель із фігурним скосом. Такі універсальні інструменти допоможуть вам оцінити техніку та зрозуміти, підходить вона вам чи ні. Більш досвідченим художникам можна сміливо вибирати лопатки конкретної форми: вузькі — для нанесення тонких ліній, прямокутні — для рівномірного розподілу фарби, довгі леза — для втирання пігменту в полотно, фігурні (віялові) — для точної передачі кольорів.

Якщо ви хочете купити мастихіни для барельєфу або набір мастихінів, наш інтернет-магазин надає широкий вибір товарів за доступними цінами.

ЧОМУ СЛІД ЗАМОВЛЯТИ НА VV.ua?

VV.ua — це сайт, де ви зможете купити мастихін для барельєфу, мастихін художника та багато іншого на найвигідніших в Україні умовах. У нашому каталозі ви знайдете продукцію відразу двох магазинів: LIBRARIUM та «Віват, канцелярія!». Пряма співпраця з цими торговельними мережами дозволяє нам:

  • Гарантувати якість продукції, що реалізується (усі мастихіни мають сертифікат якості);
  • Встановлювати кращу вартість продукції (при цьому кінцева ціна мастихіну і ціна на набір мастихінів регулярно знижуються завдяки акціям, що запускаються);
  • Швидко доставляти замовлення (у нас ви можете купити мастихін для малювання з доставкою в Харків, Вінницю, Київ і не тільки область доставки — вся Україна).

Якщо у вас немає часу на очікування на прибуття замовлення, скористайтеся послугами кур'єра. Крім цього, ви можете купити мастихін через VV.ua та забрати свою покупку самостійно у Києві з офісу нашого магазину. Ми пропонуємо кожному покупцю максимально вигідні та зручні умови співпраці!

Наприкінці, якщо ви цікавитеся наборами мастихінів або хочете дізнатися більше про використання мастихіну в рельєфному живописі, наш інтернет-магазин є ідеальним місцем для вибору та придбання потрібного інструменту за вигідними цінами та швидкою доставкою.

Тепер, коли ви знаєте всі переваги використання, вам буде простіше зробити вибір і замовити потрібний інструмент для своїх творчих завдань. Завдяки величезному асортименту та доступним цінам на VV.ua, ви зможете знайти ідеальний мастихін, який допоможе вам створити неповторні та якісні витвори мистецтва.

Мастихіни

Мастихіни

Сортувати:
Показувати по:
1 2
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!