Чисто там, де вчасно прибирають!

Домашня і офісна оргтехніка вимагає догляду і періодичної турботи про свій зовнішній вигляд. За відсутності належного догляду вона має властивість збирати пил і частинки різних забруднень. Звичайними способами чистити оргтехніку вкрай не рекомендується. Для цього існує безліч спеціальних компонентів, які класифікуються під однією назвою – миючі засоби для оргтехніки.

Це – різновид спеціальних засобів для дбайливого очищення моніторів, системних блоків, ноутбуків, клавіатури та іншої оргтехніки. Вони містять у своєму складі компоненти, за допомогою яких можна провести ефективну обробку поверхонь засобів, які часто використовуються. Найчастіше миючі засоби для оргтехніки також володіють антистатичним ефектом, що зменшує кількість майбутніх забруднень і пилу.

Купити засоби для очищення оргтехніки можна в нашому інтернет-магазині. У нас представлено великий вибір різних засобів для всіх видів оргтехніки, яка використовується в сучасному світі.

Засоби для оргтехніки: різновиди

Найбільш поширеним варіантом засобів для очищення техніки, зокрема моніторів і екранів ноутбуків, є серветки для монітора. Основний комплект серветок продається в спеціальній тубі, а додатковий комплект для заміни – в герметичних пакетах, що запобігають їхньому висиханню.

Купити засоби для очищення оргтехніки у виді серветок для монітора можливо, зробивши заявку на сайті нашого інтернет-магазину. Крім цього, можна також придбати якісні змінні блоки для туби.

Також серед користувачів різних видів оргтехніки популярні спеціальні комплекти, які включають спреї для очищення і серветки зі спеціальної тканини – мікрофібри. Ці комплекти випускаються в спеціальних упаковках, зручних для зберігання і транспортування.

Комплекти для чищення оргтехніки також можуть включати спеціальні щітки і комбіновані флакони-серветки для чищення клавіатур і ноутбуків. Засоби два в одному не менш популярні, аніж їхні аналоги.

Окремо можна купити спреї, гелі та пінки для чищення оргтехніки, які призначені для дбайливого догляду за будь-якою поверхнею, що вимагає делікатного ставлення. Загалом вони продаються з розпилювальним ковпачком і універсальні для всіх типів моніторів і дисплеїв.

Для відновлення поверхні й очищення її від пилу широко використовуються балони зі стисненим повітрям для очищення. Це – ємності від 140 до 400 мм з різними варіантами насадок. Повітря подається через спеціальну трубку для важкодоступних місць комп'ютера і дозволяє ефективно позбутися всіх типів пилових забруднень. Такий тип засобів використовується для корпусів, клавіатур, мишок, копіювальних апаратів, сканерів, оптики, різних приладів, моніторів і всіх типів екранів.

Купуючи будь-які засоби для очищення оргтехніки у нас в магазині, ви можете бути впевнені у відмінній якості кожного продукту, відповідно до термінів придатності й умов зберігання товару.

Чистячі засоби

Чистячі засоби

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!