Блокнот для нотаток – Ваш кишеньковий помічник

Блокноти – це найбільш популярний товар для дітей і дорослих, після ручок і олівців. Попит на них – постійний, а асортимент розширюється кожного дня. Купити блокнот в Києві або замовити його доставку по Україні Ви зможете у нас за допомогою всього лише одного кліка.

Обравши найкращу для себе модель виробу, замовити блокнот через форму на сайті зможе навіть дитина. Дайте їй можливість підібрати самостійно перший дитячий блокнот.

Блокнот для нотаток – не лише засіб для збереження найважливішої інформації, а й може стати органайзером Вашого дня. У невеликому блокноті, який можна носити з собою, можна записувати плани і необхідні справи. По мірі виконання завдань можливо також робити нотатки.

Види блокнотів за матеріалом обкладинки

Блокноти, як і будь-яке канцелярське приладдя, мають свою класифікацію і різновиди.

За матеріалом обкладинки всі вироби для записів можуть поділятися на блокноти з твердою, м'якою або гнучкою обкладинкою. Блокноти з твердою та жорсткою обкладинкою зі шкіри та штучної шкіри – більш практичні та довговічні. Досить поширеними є блокноти і щоденники, в яких під зовнішнім матеріалом міститься поролон. Вони приємні на дотик і зручні в експлуатації. Практично всі вітчизняні і закордонні виробники роблять такі блокноти.

З-поміж переваг м'якої обкладинки з синтетичних матеріалів також вважається їхня маневреність. Блокнот легко підлаштовується під вільне місце в сумці, рюкзаку або кишені, може навіть згорнутися в трубочку.

Блокноти для нотаток з гнучкою обкладинкою не варто згортати, інакше обкладинка деформується. Але вона може вигинатися в різні боки, не ламаючись.

Особливе місце серед блокнотів займають екземпляри, в яких немає жорсткої обкладинки на картонній основі. Обкладинка робиться зі шматка шкіри або штучної шкіри, на який кріпиться блок з папером. Від відкривання блокнот захищає натягнута по центру резинка.

Блокноти подарункового зразка виготовляють з обкладинками, обтягнутими тканинами, з елементами дерева, інкрустованими камінням тощо.

Види блокнотів за призначенням

За своїм призначенням блокноти поділяються на кілька видів.

Блокноти для записів. Це – найбільш поширений вид блокнотів, який називають записником. Кріплення аркушів в них може бути заклеєним, на скобах, пружинах. Внутрішні аркуші, як правило, мають розмітку в лінійку або в клітинку. Рідше аркуші залишають просто білими.

Найбільш популярний формат блокнота для записів – це А5 і А6. Його зручно носити з собою в сумці або в кишені для швидких нотаток. Деякі моделі для зручності комплектуються ручкою, яка кріпиться за допомогою петлі.

Спеціалізовані блокноти. Це – вироби, які виготовляються під певну тематику. Зараз серед дітей популярні блокноти-щоденники, з зображеннями казкових персонажів і ляльок, в яких діти пишуть один одному побажання. Також щоденники для особистих записів. У господинь популярністю користуються спеціальні блокноти для рецептів. До цієї категорії також належать блокноти, що називаються «телефонними записниками».

Блокноти-органайзери є чимось середнім між щоденником і блокнотом. Вони мають розмітку в лінійку, дати і довідкову інформацію.

Блокноти

Блокноти

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!