Технологію малювання тушшю можна повністю віднести до числа найдавніших, здавна використовуваних творчими людьми. З тих пір техніка принципово не змінилася. Висока художня виразність робіт дозволяє творцям повною мірою передавати свій емоційний настрій в малюнках. Приваблива ціна на туш для малювання дозволяє купити її на вигідних умовах. Не лише Київ, а й вся Україна отримує матеріали в необхідних об’ємах. Представлена продукція користується попитом як в колі досвідчених майстрів, так і серед зовсім юних художників, які тільки нещодавно взялися за освоєння техніки.

Різноманіття інструментів

Продукт цінують не тільки за насичену колірну гамму і зручність використання, який в класичному виконанні створюється з сажі. Він користувався популярністю ще в стародавньому Єгипті через простоту виготовлення, доступності. Досить подивитися на актуальний прайс для того, щоб дізнатися, скільки коштує стандартна туш, призначена для малювання. Ви побачите, що витрати на її покупку зовсім невеликі. Кілька слів варто приділити особливостям використовуваних інструментів:

  • Почати варто з «класики жанру». Звичайно ж, це – пір'я, які пропонуються сьогодні в найрізноманітніших виконаннях. При виборі інструмента треба звертати увагу на його товщину, зручність використання. В такому випадку при роботі з тушшю для малювання не виникатиме проблем. Деяким споживачам подобається Рондо, але це виключно справа смаку. Перед використанням пір’я необхідно уважно ознайомитися з особливостями їхнього застосування, щоб не зіпсувати через необережність картину і досягти бажаного результату.
  • Якщо говорити про кисті, то при їхньому виборі необхідно враховувати свої навички, вміння. Безпрограшним варіантом стануть кисті, призначені для каліграфії. Досить передбачувані в роботі вироби створено на основі синтетики. Вони виграють за рахунок пружності, високого ступеня жорсткості. До того ж, їх нескладно очищувати після завершення чергового робочого процесу.
  • Не бійтеся експериментувати, створюючи власні інструменти. У низці обставин можна скористатися клинцем, або дерев’яною паличкою, що потрібно попередньо заточити. Різні губки і навіть ватні палички також можна використовувати в творчому процесі.

Туш для малювання

Без перебільшення мільйонам споживачів добре відома «Віват, канцелярія!» і мережа LIBRARIUM своїми різноманітними, якісними товарами. VV.ua створений для того, щоб представляти відому групу компаній в віртуальному просторі. Користувачі отримують можливість купити різноманітну художню туш і сотні інших товарів, необхідних для самореалізації. За необхідності кваліфікований персонал нашого майданчика допоможе в підборі, виборі товарів з будь-якої товарної групи, описаної в профільних розділах. Користувачам ресурсу пропонується кілька способів оплати придбаних товарів. Доставка здійснюється по всій країні за допомогою поштової служби.

Туш художня

Туш для малювання

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!