Художня пастель активно використовується в графіці і живописі. Зовні вона виглядає як набір кольорових брусочків, схожих на крейду.

Класифікація

Бруски пастелі можуть мати різну форму і товщину. У більшості випадків вони випускаються без обгортки. Існує 4 основні різновиди пастелі: тверда, м'яка, олійна і суха. Вони відрізняються консистенцією і методом виробництва. М'яка пастель містить багато пігменту і невелику кількість клейового розчину. При використанні такі бруски дають насичений колір. У більшості випадків їх беруть для повного замальовування і розтушовки поверхні.

В твердої пастелі є багато клейового складу, саме тому вона відрізняється механічною міцністю. Але в ній не так багато фарбувального пігменту, тому вона дає менш яскравий колір в порівнянні з м'якою. Ці брусочки часто використовуються для створення тонких елементів малюнка і штрихів, адже їх можна заточувати за аналогією зі звичайними олівцями.

Олійна пастель за своєю структурою схожа на воскову крейду. В її основі є лляна олія, а тому вона здатна давати неймовірні соковиті відтінки. Хоча лінії, намальовані олійними брусками, неможливо розтушувати на шорсткій поверхні. Але через особливості складу такі брусочки не бруднять руки. Суха застосовується переважно на шорсткому папері, який здатен утримувати невеликі частинки пігменту.

Особливості вибору: ціна і якість товару

Будь-якому художникові варто мати пастель всіх видів. Ці брусочки мають неоднакове призначення, а тому використовуються для створення різних елементів малюнка. Тобто в будь-який момент часу може знадобитися і олійна, і тверда, і м'яка пастелі, а тому краще купити повні художні набори, щоб потім малювати в своє задоволення. Але потрібно обирати продукцію перевірених виробників. Занадто дешевий і неякісний матеріал може сильно кришитися, ламатися і не давати потрібної інтенсивності кольору.

Де можна купити художню пастель для малювання за низькою ціною: online-магазин VV.ua (Україна)

VV.ua – офіційний інтернет-магазин роздрібних мереж з продажу канцелярської продукції «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM (Київ). Тут можна купити різні товари для малювання:

  • художню пастель;
  • мольберти;
  • акварельні фарби;
  • кольорові олівці;
  • фломастери;
  • полотна;
  • воскові крейди;
  • мастихіни;
  • скульптурний пластилін тощо.

Товари розміщено в інтерактивному каталозі, в якому можна легко знайти їхні описи та ціни. Оформлення замовлення може відбуватися в дистанційному режимі. Інтернет-магазин «Віват, канцелярія!» працює по всій Україні, тому купити художню пастель на цьому сайті можна, перебуваючи і в Дніпрі, і в Києві, і в Хмельницькому, але вартість самого товару від цього не зміниться. Покупцеві доведеться тільки доплатити за доставку. Інформацію про те, скільки буде коштувати транспортування пастелі та інших товарів для малювання, можна дізнатися при оформленні замовлення в магазині. Вартість доставки вираховується на підставі актуальних тарифів транспортної компанії.

Художня пастель

Художня пастель

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!