Обмін і повернення товару

Обмін і повернення товару

Умови обміну та повернення

Ви можете повернути або обміняти придбаний Вами товар протягом 14 днів з дня покупки, зазначеної в чеку (ст. 8 "Закону України про права споживачів") або протягом гарантійного терміну, якщо він передбачений. Обов'язковою умовою для обміну або повернення є наявність у Вас документа, який підтверджує купівлю товару в нашому інтернет-магазині. Зверніть увагу, що на деякі товари діють умови гарантії. При покупці сезонного товару (рюкзака) діє гарантійний термін - 30 днів з початку сезону ("Закон України про права споживачів").

 

Обмін товару

Обмін товару можливий протягом 14 днів з дня покупки. За умови наявності документа, що підтверджує покупку. Також обмін товару можливий тільки, якщо він не був у використанні і зберіг свій товарний вигляд. Якщо Ви хочете здійснити обмін, Вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або поштою, назвати номер замовлення (вказано в чеку) і вибрати товар, на який Ви хочете поміняти придбаний товар. Відправка товару з заміною на інший здійснюється за Ваш рахунок Новою поштою по тарифам перевізника. Обов'язкова умова: при відправці послуга післяплата не вказується! Після відправки необхідно надати менеджеру номер ТТН накладної. Як тільки менеджер отримає товар і переконається в безпеці товарного вигляду, Ваше нове замовлення буде відправлене! Вартість доставки оплачується згідно умов, зазначених на сайті.

 

Повернення товару

Якщо з якихось причин товар, який Ви придбали, Вас не влаштував, Ви можете його повернути протягом 14 днів з дня покупки. Головною умовою є наявність документа, що підтверджує факт покупки, збереження товарного вигляду і оригінальної упаковки, а також те, що він не був у використанні. Для повернення товару Вам необхідно зв'язатися з менеджером, назвати номер замовлення і причину повернення. Після чого Ви відправляєте нам товар разом з чеком Новою поштою. Відправлення здійснюється за Ваш рахунок і оплачується за тарифами перевізника. Обов'язкова умова: при відправці послуга післяплата не вказується! Після відправки необхідно надати менеджеру номер ТТН накладної. Після отримання та огляду товару, Вам будуть повернуті кошти.

 

Повернення бракованого товару

Якщо протягом 14 днів або гарантійного терміну Ви виявили брак - Ви маєте право повернути товар. Повернення бракованого товару можливе тільки при наявності документа, що підтверджує покупку. Ви маєте право на обмін бракованого товару на будь-який інший, обраний Вами, або на повернення грошових коштів. Для початку необхідно зв'язатися з менеджером, назвати номер замовлення (вказано в чеку), а також надати фото браку. Після підтвердження менеджером наявності браку Ви висилаєте товар Новою поштою. Відправлення здійснюється за наш рахунок. Обов'язкова умова: при відправці послуга післяплата не вказується! Після відправки необхідно надати менеджеру номер ТТН накладної. Як тільки менеджер отримає товар і переконається в наявності браку, Вам буде висланий інший товар, або повернуті грошові кошти.

 

Повернення коштів

 

Повернення грошових коштів здійснюється на банківську картку. Для переводу коштів потрібно повідомити нам номер Вашої картки і реквізити банку. Переказ грошових коштів можливий тільки на картку, власником якої є покупець, який оформив замовлення в інтернет-магазині. Переказ на картку інших осіб неможливий!

 

Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!