Живописцю-початківцю доводиться випробовувати чимало матеріалів, перш ніж він знайде «свої» інструменти, які його дійсно влаштовують. Бажано, щоб продукція була легкою у використовуванні, недорогою і ефективною. Зазвичай за такими принципами підбирають лак для живопису, запропонований під різними брендами. Функціональне призначення може бути різним. Нерідко використовуються покривні продукти, необхідні для надійного захисту вже готових робіт. При написанні картин майстру можуть знадобитися матеріали, що розбавляють фарбу, за допомогою яких можна розбавити до необхідного стану барвисту масу. Не так давно художні лаки випускалися виключно на основі натуральних смол, але зараз успішно використовується синтетична сировина, що дозволяє створювати універсальні за сферою застосування витратні матеріали.

Характеристики і призначення

Серед усього розмаїття слід наголосити на лаках, які найчастіше використовуються для живопису. Ми виділимо лінійку, яка постійно знаходиться у попиті серед споживачів в процесі малювання:

  • Якщо перед вами стоїть завдання захистити роботу від згубного впливу сонця, скористайтеся дамарним лаком. Він непогано справляється із захисними функціями, відрізняється привабливою ціною.
  • Для робіт в холодних тонах варто використовувати акрил-фісташковий лак. Він більш прозорий, еластичний. До його переваг належить відсутність помутніння покриття через деякий час. У Києві його використовують не так часто.
  • Існує також акрил-стироловий лак для живопису, який давно довів свою ефективність. Його використання дозволяє домогтися дуже тонкого, абсолютно прозорого шару. З часом не проступає неприємна жовтизна.
  • Досить часто популярні матеріали для розбавлення кольору створені на основі декількох продуктів. В Україні користується попитом «трійник», який дозволяє помітно поліпшити характеристики використовуваних фарб. Картини виходять з більш насиченими відтінками, з'являється приємний глянець.

Лак для живопису

Фахівці VV.ua уважно вивчають потреби клієнтів, що займаються творчістю. Для них підбирається продукція відомих брендів, яка довела на практиці свою гідну якість. Ми ніколи не зупиняємося на одному виді матеріалів, завжди пропонуючи альтернативу. Якщо ви прийняли рішення купити художній лак, але не знайшли в каталозі товарів вашого улюбленого виробника, обов'язково повідомте нам про це. Ми зможемо запропонувати гідну заміну або подбаємо про розширення асортименту.

Варто також згадати про те, що ця віртуальна торгова площадка створена силами персоналу «Віват, канцелярія!». У розділах представлено ту саму продукцію, яка завоювала визнання у споживчому середовищі завдяки бездоганній якості. Відкриття спеціалізованого інтернет-магазину дозволяє творчим людям економити час, якого завжди так не вистачає. Помилитися в процесі вибору неможливо – чіткий опис матеріалів дозволяє скласти об'єктивне уявлення про їхні характеристики. Якщо ви потребуєте професійної консультації, сміливо ставте питання працівникам служби підтримки!

Лаки та допоміжні матеріали

Художні лаки

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!