Новий рік - час чарівництва, і створення цієї чарівної атмосфери починається з прикраси ялинки, що втілює наші мрії та радість свята. Різноманітність новорічних іграшок на ялинку вражає уяву: від скляних куль до бісерних прикрас, кожна з них надає ялинці особливої чарівності.

Які бувають новорічні іграшки на ялинку

Ялинкові іграшки бувають різних форм, розмірів і кольорів. Вони можуть бути виготовлені зі скла, пластику, дерева, металу, бісеру або інших матеріалів.

 • Скляні ялинкові іграшки - це класика жанру. Вони бувають прозорими, матовими, кольоровими, з розписом чи ні. Такі іграшки дуже тендітні, тому їх слід оберігати від падінь.
 • Пластикові іграшки на ялинку - це більш доступний варіант, ніж скляні. Вони бувають різних форм і розмірів. Такі іграшки міцніші за скляні, але вони можуть жовтіти з часом.
 • Дерев'яні новорічні ялинкові іграшки - це екологічний та довговічний варіант. Вони бувають простих форм або прикрашені різьбленням. Такі іграшки надають новорічному декору особливого шарму.
 • Металеві ялинкові прикраси - це блискучі та яскраві прикраси. Вони бувають різних форм і розмірів. Такі іграшки можуть бути як простими, так і прикрашеними розписом чи орнаментом.
 • Бісерні прикраси на ялинку - це унікальні та неповторні прикраси, які можна зробити своїми руками. Вони бувають різних форм і розмірів. Такі іграшки чудово підходять для створення новорічного декору у стилі "хендмейд".

Як вибрати ялинкові іграшки

При виборі іграшок на ялинку слід враховувати такі фактори:

 • Розмір ялинки. Ялинкові іграшки повинні бути пропорційні розміру ялинки. Якщо ялинка невелика, то й іграшки мають бути невеликими. • Тема новорічного декору. Якщо ви хочете створити новорічний декор у певній тематиці, то іграшки повинні відповідати цій тематиці.
 • Матеріал виготовлення. Якщо ви вибираєте скляні іграшки, слід враховувати, що вони крихкі. Якщо ви вибираєте пластикові іграшки, слід враховувати, що вони можуть жовтіти з часом.
 • Ціна. Ціни на новорічні іграшки на ялинку можуть змінюватись в залежності від матеріалу виготовлення, розміру та складності.

Як прикрасити новорічну ялинку Прикрашати ялинку можна по-різному. Можна використовувати готові набори ялинкових іграшок або збирати їх самостійно. При прикрасі ялинки слід дотримуватися таких правил:

 1. Почніть з верхівки ялинки. У верхівку ялинки зазвичай встановлюють зірку чи ангела.
 2. Розподіляйте іграшки рівномірно по всій ялинці. Не слід зосереджувати їх на одному місці.
 3. Не перевантажуйте ялинку іграшками. Достатньо використовувати 1-2 іграшки на кожну гілку.

Поради щодо догляду за ялинковими іграшками Щоб ялинкові іграшки прослужили вам довгі роки, слід правильно доглядати за ними: Після свят зберігайте іграшки в сухому місці. Якщо іграшки зі скла, їх слід протирати м'якою тканиною. Якщо іграшки із пластику, то їх можна мити теплою водою з милом. Новорічні ялинкові іграшки – це невід'ємний атрибут новорічного свята. Вони створюють атмосферу чаклунства та свята. При виборі ялинкових іграшок слід враховувати ваші уподобання та стиль новорічного декору. А при прикрасі ялинки слід дотримуватись правил, щоб іграшки прослужили вам довгі роки.

Новорічні іграшки

Новорічні іграшки на ялинку

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!