Подаруйте вашій дитині справжнє дитинство!

Цікаві творчі заняття для кожної дитини без винятку є основою для розвитку правильного сприйняття світу, моторики, образного мислення і художніх нахилів. Причому захопити і зацікавити дитину можна як виготовленням чого-небудь з підручних засобів, так і купивши товари для творчості в інтернет-магазині.

Визначивши, до чого ваша дитина проявляє більший інтерес, у нас можна підібрати все для різноманітних хобі, оформивши доставку не тільки до Києва, але і в будь-яке місто України. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати все для дитячої творчості: від звичайної кольорової крейди, до чудових наборів зі справжнім полотном.

Найпопулярніші товари для творчості в Україні

Представлені у нас товари для творчості в Києві та інших регіонах є найпопулярнішими серед наших маленьких покупців в різних вікових групах.

Нашим наймолодшим клієнтам неодмінно припадуть до душі дошки, які очищуються в сухому вигляді та на яких можна малювати і водночас вивчати алфавіт. Пальчикові фарби і кольорові олівці дозволять маленькій дитині проявити в собі справжнього художника! А щоб юний художник не забруднився, у нас також можна придбати спеціальні фартухи для творчості.

Слід зауважити, що всі наші товари для хобі і творчості, які ви можете придбати, мають сертифікати і абсолютно безпечні для здоров'я дитини при дотриманні вказівок до їх використання.

Набори для ліплення і гравіювання

Товари з розділу «Все для творчості» сподобаються діткам різних вікових груп. Молодшому віку обов'язково припадуть до душі набори пластичної маси в різних кольорах. Вони можуть стати чудовим подарунком для дівчаток і хлопчиків.

У процесі ліплення у дітей розвивається моторика, художній смак, об'ємне мислення, зорова пам'ять. Дитина, зробивши іграшку своїми руками, буде неодмінно пишатися результатом своєї праці і, можливо, так в ній прокинеться майбутній скульптор або архітектор.

Комплекти для гравіювання також будуть для дитини прекрасною можливістю захоплюватися результатами своєї праці. За допомогою ручки гравера з нанесеною картинки стираються верхні шари, і вона немов оживає. Це викликає велике захоплення у дітей, адже на картинках зображені їхні улюблені герої з популярних мультсеріалів.

Кисті, фарби, олівці і фломастери для дитячої творчості

Різні набори кольорових олівців і фарб відкривають для будь-якої дитини чудовий світ творчості. У нас можна підібрати набори для малювання в різних комплектаціях, у вузькій або розширеній колірній гамі.

Купуючи інструменти для малювання, про супутні товари – трафарети, кисті та палітри краще подбати одразу.

Залежно від потреб дитини можна придбати акварельні, олійні фарби або гуаш. Для більш складних робіт знадобляться вітражні, акрилові або темперні фарби. А для розваг чудово підійдуть пальчикові фарби або фарби для обличчя.

Товари для творчості

Товари для творчості

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 18:00, без вихідних
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!