Сучасні канцелярські інструменти, без яких ми не можемо обійтися!

Асортимент маркерів, які можна знайти в продажу в нашому інтернет-магазині, вражає своєю різноманітністю. Цей сучасний інструмент для письма, виділення фрагментів, створення малюнків, написів на будь-яких поверхнях, окрім паперу, оформлювальних робіт та іншого використання, настільки міцно закріпився в нашому житті, що часом ми не можемо без нього обійтися.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете підібрати і купити маркери для будь-яких робіт і поверхонь. Лояльна цінова політика в поєднанні з великим асортиментом навряд чи залишать Вас байдужими при виборі якісної канцелярської продукції на нашому сайті. Зробивши замовлення необхідних товарних позицій, вже за кілька днів Ви будете використовувати чудову канцелярію від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.

Особливості перманентних маркерів

Найпоширенішим для більшості офісних, виробничих і побутових цілей є маркер перманентний. Купити маркер такого типу, підібравши той, що якнайкраще відповідає вашим потребам, можна через форму замовлення на нашому сайті.

Перманентний маркер можна використовувати для найрізноманітніших робіт. Він характерний своєю стійкістю і швидким висиханням. Лінія від такого інструменту залишається рівномірною і щільною. Чорнила перманентного маркера можуть містити в основі воду або спирт. Перманентний спиртовий маркер можна видалити за допомогою розчинника.

Маркером перманентного типу можна писати на багатьох типах поверхонь. Ним зручно виділяти фрагменти тексту на папері, робити написи на пластмасі, дереві, металі, склі. Написи маркером не бояться перепадів температури, власне, як і сам інструмент.

Маркери спеціального використання

Особливе місце серед маркерів займають інструменти для оформлювальних робіт, різних дошок і фліпчартів, проекційних плівок тощо. Це сучасні маркери, створені спеціально для роботи з певними видами поверхонь. Причому використовувати для конкретних цілей можна лише відповідні для цього друкарські інструменти.

Маркери для оформлювальних робіт використовуються для промислових цілей, а також в декоруванні різних поверхонь. Слід від них досить густий і не має прозорої структури. Велика концентрація фарбувального пігменту створює рівну і красиву лінію на поверхні. Ці маркери не бояться високих температур і ідеально підходять для особливих виробничих потреб.

Популярною категорією серед інструментів для письма особливого призначення є текстильні маркери. Вони дозволяють створювати малюнки та позначки на тканині, виконувати розмальовки і розпис окремих елементів. Чорнила в текстильних маркерах мають стійкість до прання і підходять як для синтетики, так і для натуральних тканин. Ними можна сміливо розмальовувати і позначати навіть дитячі речі, оскільки чорнила не завдадуть шкоди здоров'ю дитини.

Текстильні маркери можна придбати в нашому магазині в різних необхідних кольорах, в наборах і окремо.

Маркери

Маркери

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 5 6 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!