Найкраще презентаційне обладнання – і Ви завжди в лідерах!

Обладнання для проведення презентацій – це зручний засіб донесення інформації до аудиторії. Сучасне презентаційне обладнання дозволяє використовувати найрізноманітніші відео-, аудіо- і текстові способи передачі інформації для виступів і проведення різних нарад.

У нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати і купити презентаційне обладнання, виготовлене найкращими українськими та закордонними виробниками, призначене для Ваших особистих перемог. З його допомогою можливо більш наочно передати аудиторії певну інформацію, тим самим значно підвищити ефективність взаємодії і зворотний зв'язок.

Презентаційне обладнання для школярів

До категорії презентаційного обладнання, купити яке Ви також можете у нас на сайті, належать різні засоби демонстрації інформації для школярів. Зокрема це – маркерні, магнітні, крейдяні і коркові дошки, які можуть використовуватися як в навчальних закладах, так і в домашніх умовах.

Магнітно-маркерні дошки, які очищуються сухою матерією, дуже зручні, починаючи з найменшого віку. Вони стануть в нагоді в процесі навчання дошколят буквам, цифрам, складання слів і речень. Завдяки спеціальній підкладці на дошки такого типу можна кріпити різні картинки, паперові букви та іншу інформацію, яка підходить для процесу навчання за допомогою магнітів.

З магнітно-маркерних дошок видаляти написане досить легко. Для цього всього на всього варто використовувати спеціальні маркери і губки, які часто йдуть в комплекті при купівлі обладнання.

Найбільш простим варіантом презентаційного обладнання є дошка для школярів, на якій можна записувати розклад занять, з подальшим їхнім коригуванням. Вона користується великим попитом.

Обладнання для професійного використання

Презентаційне обладнання професійного типу включає різні види дошок, в тому числі фліпчарти, коркові, магнітно-маркерні та інші. До категорії одних із найпопулярніших дошок відносяться фліпчарти. Вони з'явилися не дуже давно, але вже завоювали своїх шанувальників у всьому цивілізованому світі.

Фліпчарт – це переносна дошка, яка складається з алюмінієвої конструкції із закріпленою на неї основою. Основа фліпчарта може використовуватися як окрема дошка для написання, а може слугувати як гігантський блокнот з аркушами, що перегортаються.

Фліпчарти використовуються для проведення презентацій, тренінгів, лекцій та інших заходів, де відбувається робота з аудиторією. Зручність даного засобу полягає в тому, що в блокноті можна малювати схеми і писати текст звичайним способом – маркером на папері. Тобто від лектора не вимагається ніяких додаткових дій, тільки звичайні. Це не відволікає від зачитування тексту і роботи з людьми, але при цьому кожне слово може бути підкріплено за допомогою візуальної інформації на папері. При цьому завжди є можливість до інформації.

За необхідності легку конструкцію фліпчарта можна перенести в інше місце. А в розкладному варіанті її досить просто носити в руках.

Презентаційне обладнання

Презентаційне обладнання

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!