Дошки як універсальне презентаційне обладнання

Завдання сучасного презентаційного обладнання – розширити можливості наочного уявлення і демонстрації будь-якої інформації. Це допомагає не лише тримати текст на видному місці і дохідливо його доносити, а й упорядковувати щоденні завдання. Також використання різних засобів для презентації сприяє розвитку творчого процесу.

Маркерна дошка

Для проведення презентацій існують різні види дошок. Найбільш популярною є маркерна дошка для презентацій. Написи на ній здійснюються за допомогою спеціального маркера, який потім стирається губкою. Вона може мати магнітну основу і зручно лежить в руці. Для того, щоб зробити термін служби обладнання довшим, дошка з маркерами вимагає періодичного очищення за допомогою спеціального спрею.

Маркерна дошка також комплектується маркерами різних кольорів. У залежності від моделі дошок маркери можна придбати окремо. Купити дошку для маркера можна різного розміру, в залежності від того, як вона буде використовуватися. Деякі їхні різновиди можуть кріпитися на стіну за допомогою гачків або петлі.

У нашому інтернет-магазині Ви також можете купити дитячу маркерну дошку, замовивши доставку в Київ або по Україні. Вона використовується у якості чудового способу для самостійного контролю свого часу дитиною. На дошці є спеціальні віконця, що зображують дні тижня, для нанесення розпорядку дня або розкладу уроків в школі. За допомогою такої дошки Ваша дитина зможе самостійно записувати розклад, робити позначки і редагувати.

Дитячі маркерні дошки зроблені в оригінальній формі і містять зображення улюблених дитячих героїв. Барвисті і яскраві дошки дуже подобаються дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. Підбираючи дошку для розкладу, можна придбати тематичний виріб з малюнком для хлопчика або дівчинки. Зручний шнурок для кріплення дозволяє повісити дошку в будь-якому місці, найбільш зручному для Вас і Вашої дитини.

Магнітно-маркерна дошка

Це – один з різновидів презентаційних дошок, на яких можна писати маркером. Водночас підкладка виробу металева. Окрім написання нотаток, це дозволяє розміщувати магніти в якості закріплення ними будь-якої інформації. До дитячих магнітно-маркерних дошках додаються магніти у формі букв, цифр, арифметичних символів. Використання такої дошки – чудовий спосіб навчити малюка алфавіту і простої арифметики.

Крейдяна і коркова дошки

Крейдяна дошка – найбільш універсальний засіб передачі інформації, що використовується в школах і різних інших навчальних закладах. Для написання або нанесення зображення на ній використовується звичайна біла та кольорова крейда, а очищується вона за допомогою вологої губки або ганчірки.

Коркова дошка не призначена для нанесення на неї зображення, але вона відмінно підійде для закріплення оголошень, буклетів, фотографій і різної інформації на паперових або пластикових носіях. Для неї використовуються канцелярські кнопки.

Всі ці та інші канцелярські товари можна придбати в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-який регіон України.

Презентаційні дошки

Презентаційні дошки

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!