Завжди під рукою!

Папір для нотаток – елемент, що завжди потрібен в кожному офісі. Навіть якщо Ви працюєте вдома, він Вам також стане необхідним для створення нагадувань про важливі справи і завдання. Коли потрібно записати термінову інформацію, папір для нотаток, куплений заздалегідь, завжди буде під рукою.

Якщо купити папір для нотаток, організація поточної роботи стане простішою. Жоден дзвінок не буде залишений без уваги, а телефонний номер не загубиться. За допомогою цього нехитрого елемента передати інформацію колезі по офісу і закріпити у себе на робочому столі швидке нагадування дуже легко.

Як правило, папір для нотаток продається в яскравих кольорах, щоб він не загубився на робочому столі серед документів. У деяких випадках маленькі кольорові аркуші можуть чудово використовуватися у якості закладки в документі або книзі.

Яким буває папір для нотаток

У нашому магазині Ви можете купити папір для нотаток різного формату, з клейкою частиною і без неї, в одній або різній колірних гамах, обравши відповідну щільність і кількість аркушів в блоці.

Стікери для нотаток у вигляді самоклеючих аркушів – дуже зручний інструмент. Зробивши на них запис, їх можна закріпити на будь-якій поверхні – склі, моніторі, робочому столі тощо. Після використання аркуші можна легко від'єднати від поверхні не залишивши сліди клею.

Здебільшого самоклеючі блоки містять до 100 аркушів з клейкою смужкою зі зворотного боку. Завдяки їхньої компактності вони зручно зберігаються в шухляді письмового столу, не займаючи там багато місця і не розсипаючись. Поширений формат блоків становить 7,5 на 7,5 см або 3,8 на 5 см. І ті й інші зручні у використанні.

Папір для нотаток у вигляді блоків без клейкої частини може бути різних розмірів і товщини. Аркуші можуть бути з'єднані між собою тонкою смужкою по одному краю або просто поміщені в блок. Зазвичай такий папір використовують для створення нотаток і скріплення їх канцелярським степлером або скріпкою з офісними документами.

Також аркуші без клею застосовуються для створення різних закладок, маркерів, роздільників для документів, вкладок в щоденники тощо. Зберігання таких блоків зазвичай здійснюється в спеціальних пластикових прозорих або кольорових контейнерах.

Розмір паперу найчастіше буває 8 на 8 см або 9 на 9 см. Залежно від розміру вашого боксу, можна купити кілька наборів паперу і укласти їх стопкою. Для проклеєних блоків бокси не використовуються.

Дуже зручні і практичні набори паперу для нотаток, що мають різні кольори аркушів. Таким чином за необхідності можна залишати нотатки на документах, розподіляючи їх за кольорами залежно від важливості або направлення справ.

Роздільники для паперу

Особливо поширеними останнім часом стали самоклеючі розділові закладки з пластика. Купити їх також можна в нашому інтернет-магазині. Завдяки гарному зчепленню з папером вони надійно закріплюються на аркуші. Але після використання не залишають слідів клею.

Купити самоклеючі стікери можна як в одному кольорі, так і в різних яскравих кольорах для зручності використання.

Папір для нотаток

Папір для нотаток

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!