Мольберт — це універсальний предмет для малювання. Він являє собою підставку для вертикального розміщення експонованих мистецьких об'єктів. Цей інструмент використовується і досвідченими майстрами, і художниками-початківцями. На ньому можна вільно розмістити папір, полотно, планшет або будь-якої плоский предмет, який потрібно розписати.

Особливості товару

Мольберт потрібен для щільного закріплення полотна. Папір або полотно на мольберті добре тримаються і не падають, що виключає можливість їх псування або падіння. Також подібна конструкція дозволяє розмістити картину на будь-якій висоті та під будь-яким кутом нахилу. Художник може малювати її сидячи або стоячи.

Мольберт, який можна зустріти в продажу, зазвичай зроблений з пластику, дерева або металу. Найбільш міцними вважаються металеві конструкції, але більшість художників вибирає класичні дерев'яні вироби. Крім матеріалу, з якого виготовлені ці художні інструменти, їх можна класифікувати за розмірами:

 • маленькі мольберти для малювання підходять для розміщення листів формату А4;
 • середні являють собою класичні А-образні ліри (їх висота становить до 1 метра);
 • великі станкові конструкції (до 2 метрів у висоту).

При виборі розмірів інструменту для малювання слід визначитися, з яким саме матеріалом і де планує працювати художник.

Скільки коштує мольберт для малювання в магазинах України

Вартість мольберта в художніх магазинах залежить від ряду параметрів:

 • матеріалів, з яких він виготовлений;
 • типу корпусу (ліра, хлопавка, станкова конструкція, етюдник, тринога);
 • особливостей установки (настільний, підлоговий, настінний) і т.п.

Якщо хочеться заощадити, то можна дочекатися акції в професійному художньому магазині або придбати товари в онлайн-каталозі. На сайтах багато товарів коштують дешевше, ніж в звичайних магазинах в Харкові, Києві, Одесі, Дніпропетровську і в інших українських містах.

Де можна замовити та купити мольберти для малювання онлайн (Україна)

Купити нові мольберти для художників можна в інтернет-магазині товарів для малювання VV.ua в Україні. Тут представлені мольберти різних цінових категорій. Клієнти можуть скористатися допомогою оператора колл-центру, щоб знайти потрібний товар, або самостійно знайти його в online-каталозі. Ціна кожного виробу вказана прямо на сайті.

Магазин художньої продукції в Україні

VV.ua — офіційний спеціалізований інтернет-магазин роздрібних мереж з продажу канцтоварів та товарів для творчості «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM. В онлайн каталозі можна знайти:

 • мольберт для малювання для початківця художника;
 • шкільні рюкзаки та сумки;
 • шкіряні гаманці;
 • презентаційне обладнання;
 • альбоми та папір для креслення;
 • акварельні та гуашеві фарби;
 • фломастери та т.п.

Продаж товарів на VV.ua відбувається в дистанційному режимі.

Доставлення продукції

VV.ua має широку зону покриття. Завдяки цьому купити мольберти для малювання незалежно від їх ціни можна онлайн, перебуваючи в будь-якому місті України (Одеса, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Київ, Миколаїв, Дніпро, Львів і т.п.). Вартість доставлення потрібно дізнаватися безпосередньо при оформленні замовлення. Вона залежить від актуальних тарифів транспортної компанії, яка буде займатися перевезенням продукції.

Мольберти

Мольберти для малювання

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!