Мольберт — універсальний предмет для малювання, який може бути використаний досвідченими художниками та початківцями. Він служить підставкою для вертикального розміщення художніх об'єктів, що експонуються, таких як папір, полотно, планшет або плоский предмет, який потрібно розписати.

Особливості товару

Мольберт забезпечує щільне закріплення полотна. Папір чи полотно на мольберті добре тримаються і не падають, що виключає можливість їх псування чи падіння. Також подібна конструкція дозволяє розмістити картину на будь-якій висоті та під будь-яким кутом нахилу. Художник може малювати її сидячи чи стоячи.

Мольберти, доступні для покупки, зазвичай виготовлені з пластику, дерева або металу. Найбільш міцними вважаються металеві конструкції, але більшість художників віддають перевагу класичним дерев'яним виробам. Варіанти мольбертів включають етюдник, настільний мольберт, міні-мольберт і маленький мольберт.

Окрім матеріалу, з якого виготовлені ці художні інструменти, їх можна класифікувати за розмірами:

  • маленькі мольберти для малювання підходять для розміщення аркушів формату А4;
  • середні являють собою класичні А-подібні ліри (їхня висота становить до 1 метра);
  • великі станкові конструкції (до 2 метрів заввишки).

Мольберти для картин за номерами та професійні мольберти також доступні на ринку. Дошка мольберт для дітей є чудовим вибором для маленьких художників.

Скільки коштує мольберт для малювання в магазинах України

Вартість мольберту в художніх магазинах залежить від низки параметрів, таких як матеріали, з яких він виготовлений, тип корпусу (ліра, хлопушка, станкова конструкція, етюдник, тринога) та особливості установки (настільний, підлоговий, настінний).

Ціни на мольберти на різних сайтах можуть змінюватись. Якщо хочете заощадити, можете дочекатися акції у професійному художньому магазині або придбати товари онлайн-каталогу. На сайтах багато товарів коштують дешевше, ніж у звичайних магазинах у Харкові, Києві, Одесі, Дніпропетровську та інших українських містах.

Де можна замовити та купити мольберти для малювання онлайн (Україна)

Купити мольберт для художника чи дорослий мольберт для малювання можна в інтернет-магазині товарів для малювання VV.ua в Україні. Тут представлені мольберти різних цінових категорій. Клієнти можуть скористатися допомогою оператора кол-центру, щоб знайти потрібний товар, або самостійно знайти його в онлайн-каталозі. Ціна кожного виробу вказана безпосередньо на сайті.

Магазин художньої продукції в Україні

VV.ua — офіційний спеціалізований інтернет-магазин роздрібних мереж з продажу канцелярського приладдя та товарів для творчості «Віват, канцелярія!» та LIBRARIUM. В онлайн каталозі можна знайти:

  • мольберт для малювання для художника-початківця;
  • шкільні рюкзаки та сумки;
  • шкіряні гаманці;
  • презентаційне обладнання;
  • альбоми та папір для креслення;
  • акварельні та гуашеві фарби;
  • фломастери і т.д.

В асортименті магазину також представлені дерев'яні мольберти для малювання картин за номерами. Продаж товарів на VV.ua відбувається у дистанційному режимі.

Доставка продукції

VV.ua має широку зону покриття. Завдяки цьому купити мольберт для малювання дорослий чи дитячий можна онлайн, перебуваючи у будь-якому місті України (Одеса, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ, Київ, Миколаїв, Дніпро, Львів тощо).

Мольберти

Мольберти для малювання

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!