Ваша презентація не залишиться непоміченою!

Дошка фліпчарт – один із різновидів презентаційного обладнання. Як засіб візуальної комунікації фліпчарти чудово підходять для проведення навчання та презентацій. Вони дозволяють наочно донести інформацію до широкої аудиторії.

Будь-які різновиди дошки фліпчарт Ви можете купити в Києві, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Фліпчарт може використовуватися як альтернатива магнітно-маркерним дошкам, які очищуються сухою тканиною.

Фліпчарт – дуже популярний в Києві та інших великих містах для проведення різних тренінгів перед широкою аудиторією. Можливості, які він дає при роботі з людьми, досить широкі і відрізняються наявністю комунікативності та зворотного зв'язку. Придбання фліпчарта – розумний крок, незалежно від того, перед якою аудиторією доводиться виступати.

Універсальний засіб передачі інформації – фліпчарт, ціна якого цілком доступна та повністю виправдовує свою використання.

Різновиди фліпчартів

Це обладнання для презентацій і донесення інформації може бути зроблене в декількох варіантах. Вироби з магнітно-маркерною поверхнею використовуються разом зі спеціальними маркерами і дозволяють використовувати магніти для закріплення інформації.

Фліпчарти, на яких, окрім магнітів і маркерів, можна писати крейдою, абсолютно універсальні у використанні. Зазвичай комбінована поверхня ділиться на сектори, які можна використовувати окремо.

Здебільшого фліпчарти мають можливість кріплення паперу в блоках або окремими аркушами. Виріб з блоком паперу дуже схоже на величезний блокнот. На ньому так само можна перевертати аркуші. Спочатку фліпчарти вироблялися саме в такому варіанті.

Мобільність фліпчарта – його головна особлива деталь. Зазвичай вони укріплюються за допомогою штатива або конструкції на коліщатках, аналогічно до тих, що ставляться на офісних меблях. До коліщаток існують певні вимоги фіксації одного або декількох з них. Це потрібно для того, щоб дошка не котилася сама по собі. Також конструкція штативу, на якому тримається дошка, повинна бути досить масивною, щоб витримувати вагу. Всі пересувні конструкції зручні у використанні.

Багато моделей мають можливість нахилу поверхні під невеликим кутом. У положенні нахилу фліпчарт обов'язково повинен фіксуватися.

Також у використанні зручні фліпчарти з двосторонньою робочою поверхнею. За необхідності її можна перевернути і користуватися зворотним боком.

Дуже цінується даний різновид демонстраційного обладнання з додатковими робочими сегментами. В такому обладнанні з одного або обох боків кріпляться висувні планки. Якщо в звичайній дошці, перевернувши аркуш, Ви позбавляєте аудиторію бачити написане раніше, то в дошці з бічними сегментами, аркуші можна просто вішати по боках від основної площини. Тоді вже не буде необхідності у гортанні сторінок.

Фліпчарти

Фліпчарти

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!