Магнітна дошка – чудовий подарунок для дитини, який буде її розвивати!

Дитяча магнітна дошка – один з найпопулярніших товарів, що купується для дітей. Вона є чудовим засобом для розвитку моторики, а також розвиває тягу до малювання та письма. Всі батьки, які піклуються про те, щоб їх дитина вчилася писати і творчо розвивалася, повинні неодмінно купити магнітну дошку.

З магнітною дошкою ваша дитина не буде нудьгувати

Магнітні дошки подобаються дітям різного віку. З ними зручно грати, як одній дитині, так і разом з ровесниками. Зручна система сухого стирання написів і малюнків буде тримати в чистоті руки і одяг дитини.

Якщо ви зайняті домашніми справами, ваша дитина зможе малювати на магнітній дошці в будь-якому місці квартири, завжди перебуваючи під вашим наглядом. Її можна брати з собою, відправляючись у відпустку або в село до бабусі. Компактна дошка, яка очищується в сухому вигляді, з легкістю поміститься навіть в невелику сумку. Маючи завжди її під рукою, ви зможете зайняти дитину, залишивши трохи часу для себе.

Купити магнітну дошку в нашому інтернет-магазині можна як з доставкою по Києву, так і по всій Україні. Якщо ви бажаєте придбати магнітну дошку якнайшвидше, навіть проживаючи в Харкові, завдяки нашій оперативній доставці ваша дитина зможе грати з нею вже через кілька днів.

Практична користь магнітної дошки

Дошка для малювання, яка очищається сухою матерією і яку можна повісити на стіну, дуже зручна у використанні і не займає багато місця. Залежно від ваших потреб і віку дитини можна обрати виріб зручного для вас формату з різними типами кріплення і без нього.

Барвисті магнітні дошки випускаються як в класичному варіанті, так і з зображеннями улюблених дитячих героїв мультфільмів і коміксів. Також можна підібрати дошку і для дівчинки, і для хлопчика окремо.

Деякі варіанти виробів зі зворотної сторони мають зображення українського алфавіту з картинками. Це зручно для вивчення букв в ігровій формі. Така методика краще сприймається дітьми і дає хороший результат.

Для дітей більш старшого віку дошку можна використовувати для написання розкладу на день, залишати записки та побажання, вивчати іноземні слова і будувати речення.

Інший варіант двосторонніх дошок з клітинками і лінійками призначений не лише для малювання, а й для розвитку акуратності письма, нахилу букв та каліграфії почерку. Імітуючи зошит, дошка дозволить дитині в ігровій формі долучитися до правопису і підготуватися до школи.

Купівля магнітної дошки, яка очищується в сухому вигляді, також є розумним кроком з точки зору економії грошей на зошити і альбоми. Маючи великий ресурс використання, вона може використовуватися неодноразово.

Правила використання магнітної дошки

Кожна дошка комплектується спеціальним маркером і губкою. Вона прослужить вам набагато довше, якщо ви не будете використовувати для письма та малювання друкарські інструменти, які не були передбачені для її використання. Для стирання запису губку також не варто мочити. Це може порушити цілісність поверхні дошки і зіпсувати виріб.

Сухостиральні дошки

Сухостиральні дошки

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 18:00, без вихідних
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!