Щоденник-планер - це?

планер щоденник i have a plan

Щоденник-планувальник - це книга для записів, призначена для заповнення кожного тижня та дня. Купити планер щоденник варто для організації тайм-менеджменту. Ви зможете написати свої плани на кожен день тижня: заходи, важливі зустрічі, телефонні дзвінки.

Розписувати задачі в планері щоденнику можна по годинах. Кожна сторінка в них відведена під один день. Планери від щоденників відрізняються тим, що кожен їх розворот розрахований на один тиждень.

Видом планера є планінг - настільний варіант тижневика. Має вертикальний формат, через що підходить лише для офісу. Його можна розмістити на столі у відкритому вигляді, щоб бачити події та заходи на тижні.

Щоб не загубитися у швидкому темпі життя, потрібно купити планер щоденник для грамотного планування та організації часу. Призначені планери органайзери не тільки для бізнесменів, як можна подумати з першого погляду. Вони підійдуть для будь-якої людини, день або тиждень якої заповнений подіями, заходами та планами. Щоденник-планувальник може знадобитися студентам для планування виконання завдань з різних дисциплін, створення та втілення проєктів; людям з науковим ступенем для планування наукової роботи, пошуку матеріалів, перевірки, редагування.

Органайзер полегшить і організує ваше життя та час. Планер щоденник купити в Україні можна, замовивши його на сайті VV.ua. Такий аксесуар зручний у використанні, його легко підібрати серед розмаїття блокнотів, які пропонують відомі бренди. Планери годяться для особистого користування, для всього офісу або навіть на подарунок близькій людині або начальнику.

Види планерів щоденників

Gifty анти планер

Вибираючи планери-щоденники, можна заплутатися в асортименті різних магазинів. Купити планер щоденник можна будь-якого формату, кольору, оформлення та наповнення.

Якщо вам закортіло купити планінг посеред року, то потрібно придбати той, в якому не буде річної нумерації, а тільки день і місяць, адже не хочеться починати вести органайзер з середини блокнота. А якщо хочеться взагалі без датування? Які існують планери щоденники? Якщо вже називати всі різновиди, то бувають:

  1. Датовані - на аркуші позначені число, місяць і рік. Під кожен день відведена сторінка, може бути зазначено час для погодинних заміток. Роблять їх до початку нового року. Планер на рік купити можуть керівники, у яких день заповнений по годинах;
  2. Напівдатовані - позначені число і місяць. Під датою написані скорочення днів тижня. Підійдуть студентам, викладачам і підприємцям;
  3. Недатовані - дату заповнюють власноруч, можна використовувати відразу кілька сторінок.

Формат планерів щоденників бувають:

  1. Формат А4 - великий блокнот 210х297 мм. Продаються в канцелярських магазинах і підходять для лекцій, ескізів, записів і великих заміток.
  2. Формат В5 - розмір 176х210, поміщаються в сумку або портфель.
  3. Формат А5 - стандартні планери-щоденники розміром 148х210 мм, не займають багато місця, але вміщують достатньо заміток щодо завдань та планів.
  4. Формат А6 - кишенькові планери щоденники розміром 105х148 мм, для коротких заміток, легко поміщаються в кишеню, сумочку або барсетку.

Залежно від мети покупки можна придбати лінійований або не ліновані блокноти:

  • планери щоденники без лініювання - призначені для ескізів, замальовок, скетчів;
  • блокноти в лінійку або клітинку - заводять для ведення записів, схем або креслень.

Також блокноти можуть відрізнятися за кольором, ідея полягає в тому, щоб створити органайзери під колір сезону - восени (помаранчевий), влітку (зелений, рожевий). Блокноти можуть бути присвячені святу або пофарбовані на замовлення (наприклад, замовити під колір логотипу може фірма або компанія).

Спосіб скріплення щоденників планерів теж може відрізнятися. Листи для м'якої палітурки зшивають або з'єднують скріпками, для твердої - клеять до корінця. Іншим способом скріплення є з'єднання листів на пружинах або на кільцях. Зроблені вони з пластику або металу. У деяких випадках, якщо папір для записів закінчився, до пружини можна приєднати ще блок аркушів.

Раніше популярними для дівчат були планери щоденники з цитатами. Сьогодні вони в моді й у чоловіків. Цитати можуть бути мотиваційні, естетичні, філософські.

Підібрати та купити планер щоденник у Києві не складно. Безліч брендів гарантують наявність органайзера, який вам точно сподобається.

Звертаємо увагу на...

планер i have a plan

Від виду зайнятості залежить вибір щоденника планера. Одні формати підходять для бізнесменів, інші - для студентів. Якщо формат А4 підійде підприємцю тільки для настільного користування (без можливості взяти з собою), то студент може носити блокнот у рюкзаку. Планери щоденники А5 і В5 форматів - найбільш зручні та широко використовуються. Вони не займають багато місця в сумці, їх можна акуратно скласти на столі. Формату A6 можуть вміщаються в барсетці або широких кишенях, що добре підійде секретарям, асистентам або менеджерам для планування в дорозі.

Існують два стандартних обсягів для планерів щоденників. Планери на 248 сторінок створює бренд Orner. Їх відмінна риса - серійні щоденники. 248-сторінкові планери належать до серії Just PLAN it. А ось серія I have a plan налічує 256 сторінок в кожному органайзері. Відрізняє їх додаткові розвороти, стікери, чек-листи.

На розворотах дні тижня, цитати та інші слова можуть бути вказані декількома мовами, а саме: українською, російською та англійською. Залежно від бренду мови можуть відрізнятися: додаються італійська, іспанська, німецька.

Практичні поради щодо використання планерів

Це один із ключових моментів, який допоможе вам правильно організувати свій планувальний процес і підвищити продуктивність. Тут розкрито різні техніки та підходи до ведення записів, які будуть корисні для різної аудиторії.

  • Як правильно структурувати день?
    • Поділ дня на блоки. Почніть із розбивки дня на основні блоки часу: ранок, день, вечір. Це допоможе користувачам керувати часом і завданнями в рамках різних періодів.
    • Пріоритизація завдань. Навчіться розставляти пріоритети за допомогою методики «ABC» (A - важливі завдання, B - середні, C - менш важливі).
    • Відображення змін і зустрічей. Окремі сторінки або блоки для зустрічей, нотаток чи нагадувань допоможуть не проґавити важливе.
  • Техніки планування, які варто використовувати
    • Bullet Journal. Ефективний спосіб планування з мінімальними записами.
    • Матриця Ейзенхауера. Ця техніка допомагає розрізняти важливі та неважливі завдання, даючи пріоритет тому, що дійсно має значення.
    • Метод Pomodoro. Приклад техніки, де завдання поділяються на короткі проміжки часу, з невеликими перервами між ними. У планері можна виділити окремі блоки для виконання завдань по 25 хвилин з перервами.
  • Поради щодо оформлення записів для кращої організації
    • Кольорові коди. Використовуються різні кольори для різних типів завдань або проєктів. Наприклад, червоний для термінових справ, зелений для особистих справ.
    • Іконки та символи. Невеликі візуальні позначення для зустрічей, завдань, заміток або ідей допоможуть моментально оцінити важливість і терміновість завдань.
    • Списки завдань. Згадка про необхідність створення списку справ на день або тиждень із зазначенням крайнього терміну виконання.

Планери для управління часом і цілями

У цьому розділі важливо зосередитися на тому, як планери можуть допомогти в досягненні конкретних цілей і управлінні часом більш ефективно. Наведено методи і техніки, які будуть корисні як для короткострокового, так і довгострокового планування.

  • SMART-цілі (Specific, Measurable, Achievable, Relevant, Time-bound)
    • Specific (Конкретна мета). Під час постановки цілей потрібно бути конкретним. Наприклад, замість «поліпшити фізичну форму» краще записати «бігати тричі на тиждень по 5 км».
    • Measurable (Вимірювана мета). Дуже важливо мати можливість відстежувати прогрес. У планері для цього можна виділити місце для запису досягнень.
    • Achievable (Досяжна мета). Необхідно ставити реалістичні цілі, щоб не втратити мотивацію.
    • Relevant (Актуальна мета). Потрібно встановлювати цілі, які важливі для життя або кар'єри.
    • Time-bound (Обмежена в часі). Кожна мета повинна мати чіткий дедлайн, який можна записати в планері, щоб не затягувати її виконання.
  • Планування за кварталами
    • Поділ на 90-денні періоди. Багато бізнес-цілей і проєктів плануються на 3-місячні періоди. У планері можна виділити сторінки для цілей на квартал із розбивкою на місячні та тижневі завдання.
    • Контроль прогресу. Можна оцінювати свої досягнення наприкінці кожного кварталу і вносити коригування в плани на наступний період.
  • Баланс роботи та особистого життя
    • Робочі та особисті завдання. Рекомендується розділяти робочі справи та особисті завдання в різних секціях планера, що допомагає зберігати баланс.
    • Відпочинок і турбота про себе. Необхідно планувати час для відпочинку і самопідтримки, виділяючи спеціальні дні для турботи про себе або перерв від роботи.

У кожного бренду - свої особливості

анти планер gifty

Кожен бренд намагається створити унікальний стиль. Наприклад, планери щоденники від Orner або AXENT. Перший бренд пізнаваний серією планингів з яскравим оформленням, другий - м'якою еластичною обкладинкою з витриманим стилем. Разом з брендом SKS у них є еластична гумка, щоб не відкривалися, а аркуші не м'ялися.

Колекція Miradur trend від Brunnen відрізняється мінімалістичним оформленням. Їх планери підійдуть для секретарів і менеджерів, а нова колекція 2023 року форматом А6 допоможе ефективно планувати та бути в курсі справ будь-де. Для бізнесменів купити планер щоденник можна від бренду Optima або VIF. У продажу колекція 2025 року, планери - датовані. VIF містить стандартний інформаційний блок: телефонна книга, довідник одиниць виміру, географічні карти, міжнародні скорочення, а також достатньо місця для планування на кожен день.

Італійський бренд Moleskine можна вважати одним із кращих виробників для дівчат. У їхньому асортименті щоденники форматів А5 і А6, зручні для постійного використання, з кишеньками для документів і візиток. Сторінки органайзера розмежовані часовими інтервалами, щоб зручно було планувати: заходи, події, відвідування, поїздки. У магазині «Віват, канцелярія!» можна замовити планер щоденник від Moleskine лімітованої серії - Le Petit Prince - з унікальним оформленням!

Планери для різних категорій людей

  • Для творчих людей
    • З порожніми сторінками для нотаток і ескізів. Це чудовий варіант для художників, дизайнерів і креативників, яким необхідно більше простору для запису ідей, начерків і думок. Можуть бути планери з комбінацією аркушів для запису і чистих сторінок для творчості.
    • Тематичні блоки для натхнення. Планери, де присутні сторінки з мотиваційними цитатами або креативними завданнями, що стимулює уяву.
  • Для спортсменів
    • З розділами для запису тренувань. Щоденники, в яких є розділи для відстеження тренувального процесу, запису вправ, ваги та цілей на тиждень.
    • Секції для харчування і прогресу. У деяких блокнотів можуть бути таблиці або діаграми для відстеження дієти, споживання калорій і ваги, що допоможе в досягненні спортивних цілей.
  • Для мандрівників
    • Розділи для запису маршрутів і планування поїздок. Мандрівники можуть використовувати записники для запису своїх вражень, рекомендацій, місць для відвідування.
    • Можливість вести щоденник подорожей. Планери з картами та місцями для наліпок, квитків або фотографій стануть чудовим компаньйоном для тих, хто любить зберігати пам'ять про поїздки.

Вибираємо, з огляду на стать

анти планер gifty

Щоденники-планери вже стали не просто робочим аксесуаром, а предметом, що доповнює образ. Тому його стиль і зовнішній вигляд дуже важливий.

Вибираючи органайзер, ми, в першу чергу, дивимося на зовнішній вигляд. Купити планер щоденник можна з різними обкладинками.

    • З бумвініла. На картон наносять ламіновану плівку. Наприклад, бренд Brunnen в колекції Miradur trend використовує бумвініл без ламінації з золотим тисненням на обкладинці. А в серію Do you best входять органайзери з ламінуванням, формату А6, а оформлення з яскравими ілюстраціями надає органайзеру експресивності й індивідуальності.
    • Шкіра або її замінник. Довго зберігає блокнот в гарному вигляді. Це дорогий матеріал, тому ціна щоденника - висока. Похвалитися щоденниками з натуральної шкіри може бренд VIF. Колекція 2024 року формату А5 з датуванням й інформаційним блоком підійде для ведення бізнесу та додасть солідності.
    • Пластик і подібні матеріали. Зберігаються надовго, важко пошкодити. Прикладом є щоденник бренду Leo Planner з м'якою еластичною обкладинкою, яка зберігає зручність і елегантність аксесуара.
    • Тканина. Переважно це планери для дівчат, можуть бути з різними візерунками та різних кольорів. Планінг від YES в серії Chill out форматом А5 покритий тканиною. Нестандартність дизайну надихає на наповнення щоденника творчими ідеями або замальовками.

Однак купити планер щоденник в Україні можна й з іншого матеріалу. «Віват, канцелярія!» може запропонувати органайзери з обкладинками з балакрону, вінілу, екошкіри, штучної замші, металу, PU і просмоленої тканини. У такому розмаїтті матеріалів для обкладинок, ви зможете купити планер щоденник, який зі стовідсотковою ймовірністю припаде вам до душі.

Де купити планер щоденник, модний і зручний?

Ви можете купити планер щоденник в Україні, зробивши замовлення на сайті VV.ua або прийшовши в магазин у вашому місті. Якщо складно зробити вибір, ви цікавитеся іншими товарами або маєте якісь питання, то звертайтеся до консультанта.

Також можна купити планер-щоденник в Києві, Чернігові, Сумах чи інших містах, де є наші офлайн магазини. Дізнатися адресу наших представництв можна в розділі «Інформація». У магазинах Києва та інших міст ми пропонуємо безготівковий і готівковий розрахунок. Мережа магазинів Librarium та «Віват, канцелярія!» надає гарантію на товари, а в офлайн магазинах діє програма лояльності, завдяки якій ви можете заощадити на кожній покупці.

Купити щоденники можна не тільки для планування, а й для створення власного неповторного образу.

Поширені запитання

⭐ Як вести планер щоденник?

Планер сам допоможе вам (і підкаже там, де необхідно) як планувати на рік, місяць, тиждень або день. А все завдяки окремим блокам, на які він поділений. Крім основних блоків, він також доповнений іншими цікавими розділами, наприклад, - цитати, роздільники сторінок з яскравими зображеннями, блок для заміток і записів в клітку, лінійку або точку, розділ з бюджетом (доходи та витрати), дошка бажань, стікери та багато іншого - вам точно сподобається!

⭐ Чим відрізняється планер від щоденника?

Планер розбитий на блоки, наприклад: блок для планування на рік, місяць, тиждень, блок для записів, блок витрат і доходів тощо. Особливість - це креативні та мотивуючі роздільники між блоками, цитати і яскраві зображення. Щоденник відрізняється чіткою структурованістю і більш суворим стилем.

⭐ Що таке планер щоденник?

Планер - це діловий щоденник в яскравому та стильному оформленні. Він розбитий на безліч блоків, наприклад, блок з особистою інформацією, календарем, плануванням на рік, місяць і тиждень, доходами та витратами, цитати та окремий блок для записів з різним лініюванням.

Щоденники ділові

Планери щоденники

Сортувати:
Показувати по:
1 2 3 4 ...
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, 20.04 - вихідний
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!