Вся справа в магічних дерев'яних брусочках

Її називають по-різному: Вежею, баштою, брусочками. Понад 50 років настільна гра Дженга забавляє людей в різних куточках земної кулі. У чому ж секрет знаменитого гейму? Учасники сходяться на думці: відшліфовані дерев'яні брусочки приємно брати в руки, вони дарують тепло і спокій, а в поєднанні з азартною механікою гри це - просто бомба. Нехитрі правила, екологічні матеріали, простота і веселощі: ось чому купити Дженга - вірний вибір. Цій грі кожен вік підвладний: витягувати деревинки й будувати круті вежі може і дитина, і дорослий.

настільна гра Shock Tower

Звідки взялася гра з дерев'яних брусків Jenga?

Треба віддати належне її винахідниці Леслі Скотт, співзасновниця Oxford Games. Англійська дизайнерка танзанійського походження придумала настільну гру з дерев'яними брусками в 70-і рр. минулого століття. Рекламою гри займалася компанія Parker Brothers (підрозділ Hasbro). Ось чому ви можете зустріти такі назви: «настільна гра Hasbro games Дженга» або «Hasbro Дженга».

Але ідея зародилася задовго до цього. Дитинство Леслі пройшло в Гані, в місті Такораді. Це західна частина Африки, де велика частина території вкрита густими лісами. Місцеві дітлахи грали всілякими виробами з дерева. Як ви розумієте, схожа на Джанго гра з дерев'яних блоків була у Леслі. Її подарували батьки, тим самим поклавши початок історії гри, в якій потрібно вміти спритно витягати палички. Але це не вся суть. Інша частина сенсу гри закладена в самій назві: Jenga на суахілі, другій рідній мові Скотт, значить «будувати». Настільна гра Дженга передбачає будівництво вежі, але вам доведеться сильно постаратися: гра, в якій потрібно витягувати дерев'яні палички, тільки на перший погляд здається простакуватою, поки не спробуєш. Один ніяковий рух - і поразка. Не хвилюйтеся, ми розповімо про правила і деякі нюанси, які допоможуть завжди виходити переможцем Дженга.

гра башта дженга

Основні правила гри з витягуванням брусків

Позмагатися у вправності та обережності, - ось чому багато хто хоче купити гру Дженга. Правила - більш ніж прості. Спочатку будується вежа висотою 18 поверхів. Після чого кожен гравець повинен виймати блоки та ставити їх на верхівку споруди, нарощуючи її раз по раз. Якщо дії учасника призвели до того, що вежа зруйнувалася, він програв. Гра з дерев'яних брусків - це 54 дерев'яних блоків з твердих порід дерева (берези, ясена). Іноді набори мають 48 або 60 брусків. Також можуть відрізнятися і розміри елементів: все залежить від того, яку версію Дженга ви вирішите купити. Оригінальна настільна гра Дженга передбачає використання тільки однієї руки під час маніпуляцій з вежею. Доторкнувшись до певного блоку, а потім передумав його виймати, гравець зобов'язаний помістити його на колишнє місце. Врахуйте, правила гри Дженга з кубиками можуть відрізнятися в залежності від версії гейму.

настільна гра башта Джанга

Різновиди гри

Настільна гра Дженга передбачає різні варіанти гри: різнокольорова або тетріс, Дженга для дітей або із завданнями для дорослих, з бажаннями, фантами або цифрами, Дженга з 4 кубиками тощо. Залежно від різновиду, кількість учасників становить від 2 до 4, вік - від 5 років. Наприклад, популярна дитяча Дженга з фантами. Вона цікава тим, що по ходу гри доведеться виконувати найрізноманітніші завдання. Все залежить від того, який блок витягніть. Якщо говорити про Дженга для дорослих, то сюди відносяться:

  • Uno Stacko;
  • алкогольна Дженга;
  • Jenga Xtreme;
  • Casino Jenga;
  • Дженга гігантська;
  • Jenga Pass Challenge.
кольорова вежа Дженга бруски

Всі вони цікаві своєю оригінальною механікою. Багато з них - змішаного типу, тобто в них можуть грати і діти, і дорослі одночасно: Uno Stacko, Jenga Boom, гігантська Дженга тощо.

Чому такі різні ціни на Дженга?

Ви можете помітити, що настільна гра Дженга відрізняється за ціною. У нашому магазині ціни на Дженга - від 177 гривень. Вартість варіюється в залежності від різновиду гри, її складності, наявності додаткових правил, компанії-виробника, бренду і т.д. Перш ніж купити гру Дженга, вивчіть таблицю нижче.

Товар Ціни на Дженгу
Настільна гра Дженга Strateg (54 бруски) от 177 грн
Гра настільна Дженга Супер Вежа от 197 грн
Настільна гра Дженга Mega Vega от 230 грн
Гра настільна Дженга Strateg (60 брусків) от 237 грн
Гра вежа Дженга Arial от 239 грн 
Дерев'яна гра Дженга Tactic от 349 грн

Де можна купити гру дерев'яна вежа?

Якщо ви збираєтеся купити Дженга, рекомендуємо інтернет-магазин VV.ua. Це простота і висока швидкість онлайн-замовлень. Також купити гру Дженга можна в офлайні: у мережі магазинів «Віват, канцелярія!» і LIBRARIUM. Щоб дізнатися адреси магазинів, зателефонуйте на номер: 0 (800) 75-60-09 (безкоштовно). У нас вежа з дерев'яних брусків - це різноманітність версій, якісно виконані деталі, надійна упаковка.

Часто задаваемые вопросы

⭐ Як грати в Дженга?
Побудуйте вежу, розмістивши по три бруска на кожен рівень (на кожному рівні напрямок брусків необхідно міняти). Виймайте по одному бруску з будь-якого рівня вежі, крім першого, і кладіть його на верхній рівень. Якщо вежа не впала, значить хід переходить до суперника, а якщо обрушилася - ви програли.
⭐ Скільки коштує Дженга?
В інтернет-магазині "Віват, канцелярія!" вежа Дженга коштує від 177 грн.
⭐ Гра Дженга: що це?
Дженга - настільна гра, відома як "падаюча вежа". Дженга розвиває увагу, спритність рук і кмітливість. Суть гри - по черзі діставати бруски з вежі та перекладати їх на верхній рівень до тих пір, поки вежа не впаде.
⭐ Яку Дженга купити краще?
Існує багато версій гри Дженга. На сайті "Віват, канцелярія!" ви можете вибрати та придбати будь-яку вподобану вам.
⭐ Скільки коштує Дженга в Україні?
Вартість гри Дженга залежить від виробника. В інтернет-магазині "Віват, канцелярія!" ціна на Дженга - від 177 грн.

Настільні ігри

Дженга - настільна гра з дерев'яними брусками

Сортувати:
Показувати по:
Час роботи: пн-нд 9:00 - 19:00, без вихідних
Прапор України Працюємо у воєнний час!
Телефонуйте: 0 800 75-60-09 (безкоштовно)
0 Інтернет магазин канцтоварів - Віват, канцелярія!